Blej Skuter të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 4
Aprilia , 6
Benelli , 1
Gilera , 2
Honda , 9
Kingway , 1
Kymco , 7
Lifan , 1
Malaguti , 2
Peugeot , 2
Piaggio , 16
Vespa , 2
Yamaha , 10

Skuter të ri dhe të përdorur në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni Skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat më të njohura si Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni me mijëra njoftime dhe gjeni Skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit dhe shikoni vetëm ato që ju interesojnë juve më shumë.

Dje 11:19 ,

Piaggio x9

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
30 Korr 18:19 ,

Beverly 350cc

3 800 EUR

Viti: 2013
09 Korr 12:22 ,

Yamaha x max

1 750 EUR

Viti: 2006
02 Korr 11:21 Dyqani ,

Vespa me bateri

879 EUR

Viti: 2019
24 Maj 22:49 Dyqani ,

Motorr Bosch

850 EUR

Viti: 2019
22 Mar 18:53 ,

Shitet Aerox Motorr

900 EUR

Viti: 2007
26 Shk 15:37 ,

Haojin

300 LEK

Viti: 2013
28 Qer 10:35 Dyqani ,

Peugeot 125cc

699 EUR

Viti: 2006
21 Mar 21:32 ,

Honda

2 000 EUR

Viti: 2006
21 Mar 21:30 ,

Motorra

800 EUR

Viti: 2010
22 Shk 09:26 ,

Xciting 500

1 000 EUR

Viti: 2006
16 Shk 10:32 ,

Malaguti

800 EUR

Viti: 2008
05 Shk 11:30 ,

Skuter electric 50cc

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
28 Jan 22:15 ,

moto honda

600 000 LEK

Viti: 2010
28 Jan 11:04 ,

Kymco agility

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
21 Jan 21:18 ,

Piagio mp3 2012

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
21 Jan 12:49 ,

Kokore L52 Itailine

55 EUR

Viti: 2017
26 Dhj 10:22 ,

X city

1 750 EUR

Viti: 2007
09 Nën 11:18 ,

Agility

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
03 Nën 10:56 ,

Yamaha xcity 250

2 050 EUR

Viti: 2009
18 Tet 18:13 ,

X max

2 500 EUR

Viti: 2010
18 Tet 18:12 ,

Yamaha xcity

1 780 EUR

Viti: 2011
18 Tet 18:09 ,

Motora

1 000 EUR

Viti: 2010
21 Sht 09:10 ,

Kujdes jo poste

750 EUR

Viti: 2005
23 Gush 09:20 ,

Pcx Honda 2012

1 900 EUR

Viti: 2012
04 Gush 18:05 ,

Kymco 300cc ofert

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
26 Qer 10:33 ,

Beverly125cc

1 250 EUR

Viti: 2005
16 Qer 14:24 ,

Gilera Nexus

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
02 Qer 08:37 ,

Motor Kymco

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
22 Maj 13:29 ,

Skuter Elektrik LF

1 200 EUR

Viti: 2018
10 Maj 10:33 ,

Okazion

700 LEK

Viti: 2002
14 Pri 10:25 ,

Piaggio Okazion

800 EUR

Viti: 2001
17 Mar 09:25 ,

Piagio liberty

630 EUR

Viti: 2006
19 Shk 21:36 ,

Malaguti madison 125cc

1 000 EUR

Viti: 2001
23 Jan 10:45 ,

Peugeot 50cc

700 EUR

Viti: 2008
26 Tet 15:47 ,

Beverly125cc

1 350 EUR

Viti: 2005
10 Tet 12:29 ,

Kymco downtown 200i

2 200 EUR

Viti: 2010
10 Tet 12:29 ,

Scarabeo 200cc

799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004

Skuterët janë më ekonomik dhe shumë lehtë të mësohet për ti vozitur. Ju mund ta gjeni lehtësisht Skuterin që ju përshtatet më shumë vetëm në MerrJep.al janë me mijëra njoftime për skuter të ri dhe të përdorur në shitje.

Gjeni skuterin ideal në MerrJep.al

Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe dhe vitit të prodhimit dhe gjeni skuter në shitje që ju përshtateen më shumë. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Këto përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe shumë lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me Skuter të ri.

Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al

Në Merrjep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë për Skuter në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier e të tjerë. DIsa nga markat më të shitura të skuterëve janë: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera dhe jo vetëm.

Nëse posedoni Skuter të përdorur ju mund ta shisni atë në MerrJep.alKrijoni njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve onlin në tregun më të madhë - MerrJep.al


Në fillim