Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:08 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2016
Dje 13:41 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2016
20 Maj 20:09 ,

X-Trail 250

Viti: 2021
04 Maj 22:23 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2021
26 Mar 21:38 ,

250 cc i ri

1 400 EUR

Viti: 2021
20 Mar 19:03 ,

Motor kros

1 LEK

Viti: 2018
12 Shk 14:36 ,

Shineray

1 400 EUR

Viti: 2019
12 Shk 11:43 ,

200

1 100 EUR

Viti: 2018
03 Nën 18:53 ,

Motorr me 4 rrota

1 100 EUR

Viti: 2013
23 Sht 15:18 ,

Shitet

1 600 000 LEK

Viti: 2020
22 Sht 19:23 ,

Kros

1 000 EUR

Viti: 2019
16 Sht 11:41 ,

Sukida 125

1 300 EUR

Viti: 2009
24 Mar 23:38 ,

OKAZION!!!!!!!!!!

1 100 EUR

Viti: 2018
24 Mar 01:39 ,

Motorr 200cc

1 100 EUR

Viti: 2018
24 Mar 01:27 ,

Motorr 200cc

1 100 EUR

Viti: 2018
14 Shk 16:18 ,

Shitet Sheniray

1 650 EUR

Viti: 2018
18 Jan 19:14 ,

Motorr Shineray 2018

1 000 EUR

Viti: 2018
18 Jan 19:14 ,

Motorr Shineray

1 000 EUR

Viti: 2018
24 Dhj 20:07 ,

Shineray

800 EUR

Viti: 2016
22 Nën 22:03 ,

Shitet shineray 250 cc okazzion

14 000 LEK

Viti: 2016
18 Nën 04:46 ,

Okazzion

1 300 LEK

Viti: 2016
25 Maj 08:42 ,

Okazion vetem per 1 jave

60 000 LEK

Viti: 2016
26 Jan 17:29 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016
24 Dhj 16:34 ,

Okazionn...

1 200 EUR

Viti: 2016
07 Dhj 17:48 ,

shitet shinerai 200cc okazion

140 000 LEK

Viti: 2018
30 Nën 13:45 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2016
10 Sht 21:35 ,

motorr

1 300 EUR

Viti: 2018
09 Sht 10:18 ,

Shinerayy

1 400 EUR

Viti: 2018
08 Sht 14:10 ,

Shineray

1 400 EUR

Viti: 2018
15 Korr 08:53 ,

Shineray

1 400 EUR

Viti: 2018
08 Korr 21:30 ,

Kros

150 000 LEK

Viti: 2018
25 Maj 22:37 ,

"shitet motorri"

Viti: 2007
11 Dhj 13:39 ,

Shitet Shineray

1 600 EUR

Viti: 2018

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione