Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

600 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 198
Yamaha , 146
Suzuki , 60
Kawasaki , 43
Aprilia , 10
Ducati , 10
Piaggio , 10
Lifan , 5
KTM , 2
Baotian , 1
BMW , 1
CFMOTO , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
Luxxon , 1
Shineray , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 600,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 600 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:22 ,

Shitet XT 600

3 500 EUR

Viti: 2001
Dje 16:56 ,

shitet honda cbf 600

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Dje 10:08 ,

Honda cbr

3 700 EUR

Viti: 2004
25 Qer 09:03 ,

Yamaha

1 000 LEK

Viti: 2002
22 Qer 14:03 ,

Yamaha 125cc 600 mij lek

60 000 LEK

Viti: 2008
21 Qer 13:04 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 11:04 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 09:33 ,

Honda cbr 600 - hornet

100 EUR

Viti: 2002
15 Qer 16:23 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
12 Qer 11:47 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
10 Qer 17:38 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
01 Qer 16:01 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
01 Qer 09:20 ,

okazion Honda Hornet shitet

3 100 EUR

Viti: 2006
31 Maj 11:48 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2014
31 Maj 10:07 ,

honda silver wings

2 800 EUR

Viti: 2008
30 Maj 22:36 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
27 Maj 21:53 ,

Honda CBR600RR

Viti: 2007
27 Maj 18:15 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
24 Maj 20:30 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
19 Maj 22:08 ,

Shitet Suzuki Gsx-r 600

5 500 EUR

Viti: 2010
11 Maj 16:00 ,

Yamaha Fazer 600 cc 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
09 Maj 00:53 ,

super

2 000 EUR

Viti: 2018
04 Maj 21:29 ,

Shiten motorrat

1 LEK

Viti: 2002
26 Pri 09:22 ,

Okazion Honda xl 600

500 LEK

Viti: 1986
24 Pri 10:31 ,

Honda cbr 600

1 100 EUR

Viti: 2001
31 Mar 12:45 ,

Suzuki

4 EUR

Viti: 2006
21 Mar 01:40 ,

Motorr per merakli...

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
15 Mar 19:19 ,

Honda cbr 954

3 700 EUR

Viti: 2002
04 Shk 13:58 ,

Suzuki gsxr

2 700 EUR

Viti: 2008
27 Jan 15:40 ,

Suzuki

550 EUR

Viti: 2000
01 Jan 12:38 ,

Shitet motorr 110cc

600 LEK

Viti: 2021

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 600 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 600 Cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 600 euro në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 600cc në kategorinë Sportiv

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione