Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

250cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 188
Honda , 68
Piaggio , 53
Kymco , 41
Suzuki , 35
Malaguti , 27
Aprilia , 13
Shineray , 13
Jawa , 8
Jinling , 7
SYM , 7
Adly , 3
Bashan , 3
Gilera , 3
Hyosung , 3
Kawasaki , 3
Peugeot , 3
KTM , 2
MBK , 2
Vespa , 2
BMW , 1
CPI , 1
Italjet , 1
Lifan , 1
Megelli , 1
Mz , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 250cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 ,

X-max individual

2 700 EUR

Viti: 2011
Dje 11:49 Dyqani ,

Yamaha X MAX 250cc

2 700 EUR

Viti: 2011
Dje 11:20 ,

Shitet XMax 250cc

3 000 EUR

Viti: 2012
Dje 11:11 Dyqani ,

Yamaha XMAX 250cc/ABS

4 000 EUR

Viti: 2016
Dje 10:19 ,

Yamaha 250cc

1 500 EUR

Viti: 2004
Dje 00:37 ,

X-Trail 250

Viti: 2021
30 Qer 16:36 ,

Yamaha x-city 2010 250cc

2 000 EUR

Viti: 2010
29 Qer 20:07 ,

Yamaha X Max 250cc

2 500 EUR

Viti: 2011
29 Qer 19:25 ,

Yamaha X-max 250cc

4 500 EUR

Viti: 2017
29 Qer 13:06 ,

JAWA

1 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Qer 16:15 ,

Shitet Super Jawa 250cc me kosh

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Qer 08:57 ,

Yamaha Xmax

2 750 EUR

Viti: 2012
22 Qer 14:32 ,

Shitet Yamaha Xmax 250cc

1 900 EUR

Viti: 2008
22 Qer 00:24 ,

Xmax 2012 250CC super gjendje ne shitje

3 300 EUR

Viti: 2012
19 Qer 10:10 ,

Yamaha X max 250cc 2011

2 400 EUR

Viti: 2011
18 Qer 12:59 ,

Piaggio X9 me grup honda

1 200 EUR

Viti: 2000
17 Qer 03:05 ,

Motorr me 4 rrota

2 200 EUR

Viti: 2014
17 Qer 03:05 ,

KTM 250exc

3 200 EUR

Viti: 2011
16 Qer 09:38 ,

Honda

1 200 EUR

Viti: 2008
15 Qer 19:46 ,

Piaggio x9 250cc 2005

1 200 EUR

Viti: 2005
13 Qer 20:34 ,

Shitet okazion

1 000 EUR

Viti: 1983
12 Qer 12:48 ,

Shitet okazion

2 200 EUR

Viti: 2010
08 Qer 17:50 ,

Shitet 1200€ Suzuki Burgman 250cc

1 200 EUR

Viti: 2005
29 Maj 14:43 ,

OKAZION KARKALEC

500 EUR

Viti: 2007
24 Maj 18:32 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
22 Maj 18:22 ,

Honda 250cc

1 200 EUR

Viti: 2010
18 Maj 10:20 ,

Shitet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 250cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë All Category
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 250cc në kategorinë Sportiv
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Sportcity

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione