Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Dayang Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motociklete ose nderrim

1 000 EUR

06 Mar 14:08 Sportiv , Elbasan

Dayang 110cc

500 LEK

18 Jan 11:34 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

600 LEK

30 Tet 20:17 Kros/Enduro , Elbasan

Motor

750 EUR

05 Sht 10:53 Me katër rrota/ATV , Elbasan

Karroce elektrike per Invalide

1 000 EUR

Viti: 2014
07 Qer 02:49 Të tjera , Elbasan

Shitet motorri okazion

260 EUR

Viti: 2010
03 Maj 20:50 Të tjera , Elbasan

Dayang, 125cc

Viti: 2001
04 Pri 13:35 Të tjera , Elbasan

Piaggio modifikuar 97cc

260 EUR

Viti: 2015
31 Mar 22:04 Skuter , Elbasan

Dayang 125 cc

950 000 LEK

Viti: 2018
16 Nën 09:03 Të tjera , Elbasan

Motorr papaq

1 000 EUR

Viti: 2018
22 Tet 21:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Dajang

6 500 LEK

Viti: 2005
02 Korr 11:38 Të tjera , Elbasan

Okazion

400 EUR

Viti: 2000
27 Qer 14:39 Të tjera , Elbasan

Shitet motorri, por nuk ndizet.

30 000 LEK

Viti: 2006
14 Qer 14:35 Sportiv , Elbasan

Motorr 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2019
06 Shk 18:54 Të tjera , Elbasan

Motorr papaq pa letra

450 000 LEK

Viti: 2008
04 Shk 16:51 Touring , Elbasan

Lifan

300 LEK

Viti: 2016
30 Korr 10:26 Skuter , Elbasan

Motorr

Viti: 2001
23 Jan 13:49 Të tjera , Elbasan

Shitet

600 EUR

Viti: 2013
20 Jan 18:21 Sportiv , Elbasan

Motorr 125

450 LEK

Viti: 2007
08 Jan 16:23 Të tjera , Elbasan

Motor

500 000 LEK

Viti: 2012
29 Tet 14:54 Terren/Offroad , Elbasan

Motor Dayang

450 EUR

Viti: 2008
31 Mar 09:35 Të tjera , Elbasan

Motorr 75cc

450 LEK

Viti: 2004
29 Sht 17:20 Skuter , Elbasan

MBI 2018

950 EUR

Viti: 2018
27 Sht 17:04 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

300 EUR

Viti: 2016
01 Sht 17:47 Sportiv , Elbasan

Shes

350 000 LEK

Viti: 2002
12 Korr 13:50 Sportiv , Elbasan

Motorr ne shitje

3 000 LEK

Viti: 2018
07 Qer 17:36 Sportiv , Elbasan

Motorri

300 EUR

Viti: 2017
30 Nën 18:33 Sportiv , Elbasan

sport

1 100 EUR

Viti: 2015
03 Qer 02:06 Sportiv , Elbasan

shes motorr

250 EUR

Viti: 2009
19 Shk 19:30 Sportiv , Elbasan

Motorr sport 110cc i modifikuar 97cc

650 LEK

Viti: 2007
19 Maj 19:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Super sport

Viti: 2013
09 Maj 09:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Motor Super sport

640 EUR

Viti: 2000
28 Nën 20:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Motorr Dayang 50 kb

55 000 LEK

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione