Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Korçë

Adly , 12
Aeon , 2
Aprilia , 27
Baotian , 7
Bashan , 3
TREK , 1
Benelli , 2
BMW , 6
Burelli , 2
CFMOTO , 1
CPI , 1
Daelim , 6
Ducati , 8
e-max , 2
Gilera , 10
Honda , 104
Husqvarna , 1
Hyosung , 3
Jawa , 7
Jinling , 5
Kawasaki , 28
KTM , 5
Kymco , 18
Lifan , 62
Malaguti , 2
MBK , 3
MV Agusta , 1
Mz , 1
Online , 3
Peugeot , 2
Piaggio , 13
Shineray , 5
Skyteam , 1
SMC , 1
Suzuki , 26
SYM , 1
Vespa , 5
Yamaha , 117
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:17 Kros/Enduro , Korçë

Korce

600 LEK

29 Mar 02:16 Kros/Enduro , Korçë

Shitet Honda CRF

8 000 EUR

25 Mar 11:36 Kros/Enduro , Korçë

Shitet SUZUKI full cross

3 500 EUR

05 Mar 10:03 Të tjera , Korçë

shitet kawasaki 111cc

350 LEK

02 Mar 18:57 Skuter , Korçë

Shitet

2 500 EUR

28 Shk 18:15 Sportiv , Korçë

Honda CBR 600RR

2 800 EUR

25 Shk 10:09 Sportiv , Korçë

Shitet

2 500 EUR

24 Shk 12:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Korçë

Honda Transalp 400

1 700 EUR

17 Shk 17:13 Kros/Enduro , Korçë

motorcycle cross off road

3 000 LEK

12 Shk 20:16 Me katër rrota/ATV , Korçë

Shitet piagio ape poker

25 000 LEK

01 Shk 17:41 Sportiv , Korçë

honda

500 LEK

01 Shk 11:50 Sportiv , Korçë

125cc

1 234 EUR

01 Shk 10:59 Skuter , Korçë

lifan

35 000 LEK

29 Jan 14:59 Të tjera , Korçë

72cc

35 000 LEK

18 Jan 18:08 Të tjera , Korçë

Vespa 125cc

1 300 EUR

03 Jan 17:56 Të tjera , Korçë

Ndrohet-Shitet

400 LEK

02 Jan 17:33 Skuter , Korçë

Scooter 500cc

2 200 EUR

01 Jan 12:06 Touring , Korçë

Shitet nderrohet

3 500 EUR

03 Dhj 00:13 Të tjera , Korçë

Dayang 100 kubik

550 LEK

26 Nën 14:40 Skuter , Korçë

Piaggio

500 EUR

18 Nën 20:26 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

320 LEK

10 Nën 14:13 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

31 Tet 17:52 Touring , Korçë

Shitet yamaha tdm

3 500 EUR

29 Tet 14:37 Sportiv , Korçë

motor

1 600 LEK

29 Tet 11:13 Sportiv , Korçë

Shitet Yamaha X-max 250cc 2011

3 000 EUR

21 Tet 18:27 Skuter , Korçë

Yamaha Majestic 250cc

750 EUR

20 Tet 12:06 Sportiv , Korçë

honda

2 LEK

20 Tet 11:15 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

250 LEK

Gjendje: I ri
17 Tet 17:29 Kros/Enduro , Korçë

HONDA CR 125

1 800 EUR

Viti: 1995
13 Tet 22:12 Sportiv , Korçë

Honda cbr 600cc F4i

2 500 EUR

Viti: 2002
01 Tet 12:29 Sportiv , Korçë

Honda FMX 650

3 200 EUR

Viti: 2003
20 Sht 17:32 Kros/Enduro , Korçë

Santa Cruz

350 EUR

Viti: 2014
09 Sht 00:12 Të tjera , Korçë

27.5

300 EUR

Viti: 2018
04 Sht 22:36 Sportiv , Korçë

Daelim

1 400 LEK

Viti: 2008
30 Gush 23:42 Të tjera , Korçë

Motor 110

Viti: 2021
25 Gush 20:33 Skuter , Korçë

Shitet Scooter Xiaomi 25 km/h

30 000 LEK

Viti: 2021
11 Gush 17:49 Sportiv , Korçë

Yamaha 80cc me trasmesion

300 LEK

Viti: 2000
10 Gush 19:05 Sportiv , Korçë

shitet

550 LEK

08 Gush 17:32 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

Viti: 2005
08 Gush 17:20 Sportiv , Korçë

Shitet

550 LEK

Viti: 2008
07 Gush 10:17 Skuter , Korçë

Yamaha 250cc

1 600 EUR

Viti: 2006
06 Gush 14:47 Motoçikleta (mbi 50cc) , Korçë

Yamaha R1

1 400 EUR

Viti: 2002
05 Gush 11:25 Skuter , Korçë

Gilera

1 800 EUR

Viti: 2006
28 Korr 18:00 Kros/Enduro , Korçë

X-Trail 250

Viti: 2021
26 Korr 14:53 Sportiv , Korçë

Yamaha R1 okazjon

1 400 EUR

14 Korr 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Korçë

Yamaha R1

1 700 EUR

Viti: 2003
25 Qer 09:03 Terren/Offroad , Korçë

Yamaha

1 000 LEK

Viti: 2002
13 Qer 04:50 Kros/Enduro , Korçë

Shitet

700 EUR

Viti: 1986

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione