Skuter | Durrës | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Kymco , 15
Piaggio , 8
Yamaha , 8
Italjet , 6
Aprilia , 5
Honda , 5
Suzuki , 4
Malaguti , 3
Peugeot , 3
Aeon , 2
Gilera , 2
SYM , 2
Adly , 1
Kawasaki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Pri 22:30 ,

SHITET OSE NDRROHET ME SMART

2 500 EUR

Viti: 2010
17 Mar 10:24 ,

Skuter Sym

350 LEK

Viti: 2020
15 Mar 18:38 ,

Skuter

1 300 EUR

Viti: 2009
05 Mar 14:17 ,

Skuter

300 LEK

Viti: 2000
29 Jan 16:08 ,

Skuter

300 EUR

Viti: 2007
03 Jan 16:08 ,

Skuter Piaggio x9 400 cc ocazion 900 euro

900 EUR

Viti: 2007
07 Dhj 09:26 ,

Skuter

450 LEK

Viti: 2007
28 Tet 16:20 ,

Skuter

500 EUR

Viti: 2004
24 Tet 18:17 ,

Honda panteon

400 EUR

Viti: 2005
14 Tet 18:59 ,

Motorr

120 EUR

Viti: 2006
01 Tet 18:11 ,

Skuter

650 EUR

Viti: 2003
07 Sht 17:07 ,

Skuter elektrik

570 EUR

Viti: 2019
04 Sht 23:49 ,

skuter 50cc

250 EUR

Viti: 2003
04 Sht 12:49 ,

Skuter Gilera 50cc

250 LEK

Viti: 2003
14 Korr 13:10 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2002
12 Korr 21:15 ,

Skuter

1 250 EUR

Viti: 2016
10 Korr 17:55 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2000
28 Qer 19:22 ,

PS4 ndrrohet me motorr 125 skuter

1 000 000 EUR

Viti: 2020
26 Qer 18:09 ,

Kymco

150 LEK

Viti: 1998
14 Pri 13:36 ,

Skuter 125 cc

370 EUR

Viti: 2008
08 Pri 14:57 ,

She’s skuter kymco

370 EUR

Viti: 2008
25 Mar 20:06 ,

Shes motorr skuter 50

200 EUR

Viti: 2002
19 Mar 17:07 ,

Skuter X Max 125cc

1 800 EUR

Viti: 2007
08 Mar 19:29 ,

Kymco

250 LEK

Viti: 1998
26 Shk 08:57 ,

Kymco

250 LEK

Viti: 1998
09 Dhj 20:14 ,

shitet

400 LEK

Viti: 2005
26 Maj 11:56 ,

Skuter

21 Pri 09:19 ,

Shitet motori

200 EUR

Viti: 2010
09 Dhj 06:41 ,

Motorr

250 LEK

Viti: 2011
06 Gush 11:32 ,

Gilera runer

1 000 EUR

Viti: 1998
17 Korr 22:36 ,

Okazion

500 LEK

Viti: 2007
27 Mar 15:56 ,

Skuter

30 000 LEK

Viti: 2001
19 Jan 23:30 ,

Vini

200 EUR

Viti: 2010
10 Dhj 18:47 ,

Okazion Skuter Piaggio

1 800 EUR

Viti: 2007
03 Dhj 16:11 ,

Peugeot zenith

150 LEK

Viti: 2005
01 Dhj 20:14 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2008
09 Nën 18:30 ,

Shitet ose ndrohet

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Nën 18:13 ,

Kerkoj motorr me qera

1 LEK

Viti: 2003
04 Nën 17:21 ,

Motorr

20 000 LEK

Viti: 2002
31 Tet 14:44 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2005
27 Tet 13:15 ,

Skuter Kymco 125

500 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione