Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Beta Të gjitha në Shqipëria

Eikon , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Beta | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET

1 800 EUR

30 Mar 19:22 Sportiv  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet motorri

450 LEK

14 Dhj 17:35 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Beta 450 rr me letra te rregullta

3 700 EUR

03 Sht 18:28 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Beta 450 rr me letra

3 500 EUR

21 Gush 00:05 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Italiane

250 EUR

25 Qer 13:53 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lezhë

Shitet 3 gomsh

13 000 EUR

16 Qer 20:29 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

skuter xiaomi 3lite

300 LEK

31 Mar 20:58 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Treçikel Elektrik

1 350 EUR

29 Dhj 23:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Beta 450rr

3 700 EUR

Viti: 2010
21 Dhj 17:25 Të tjera  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Motorr per invalid

400 LEK

23 Gush 13:51 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorr i modifikuar ne fabrike okazion

260 LEK

Viti: 2005
23 Gush 10:14 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Shitet enduro 4t 400cc

2 500 EUR

Viti: 2012
12 Gush 18:37 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorr i modifikuar ne fabrike okazion

300 LEK

Viti: 2003
03 Gush 14:26 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorr i modifikuar ne fabrike

380 LEK

Viti: 2005
25 Qer 09:10 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Skuter Beta

450 EUR

Viti: 2019
20 Maj 14:10 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skuter 75cc

220 LEK

Viti: 2000
28 Pri 19:58 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Matorr

220 LEK

Viti: 2015
25 Mar 18:36 Të tjera  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr në shitje

Viti: 2010
21 Mar 15:26 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Biqiklet

700 EUR

Viti: 2015
26 Jan 20:12 Skuter  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Shitet 125cc

Viti: 2021
25 Jan 08:43 Të tjera  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

Skuter Beta

450 EUR

Viti: 2011
04 Nën 14:58 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

dayang 100 okazion 800 mije lek i diskutushem

800 LEK

Viti: 2020
15 Maj 13:17 Skuter  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lezhë

Shitet Skuter 150cc

1 200 EUR

Viti: 2008
07 Shk 13:24 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

biciklete montainbike

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
16 Sht 13:51 Touring  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Berat

shes bicikleten

20 EUR

Viti: 2018
28 Gush 21:35 Skuter  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Elbasan

Skuteri okazion

180 EUR

Viti: 2012
28 Jan 18:39 Kros/Enduro  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Shes motorr 110 kubik me letra te rregullta

750 EUR

Viti: 2008
09 Tet 21:13 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Fier

Biçiklet

Viti: 2006
27 Korr 13:26 Të tjera  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

motorr dayang

Viti: 2013
28 Maj 18:00 Me katër rrota/ATV  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Berat

Motor

800 EUR

Viti: 2003
18 Nën 18:58 Skuter  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lezhë

kerkoj motorr me letra deri 300 mi lek 50/125

300 LEK

Viti: 2015
05 Sht 22:12 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lushnjë

Okazion

700 EUR

Viti: 2008
11 Gush 11:21 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Lushnjë

Shitet

700 EUR

Viti: 2008
04 Jan 11:42 Skuter  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Shkodër

Beta Eikon 2003

450 EUR

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Beta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione