Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo Të gjitha në Korçë

240 , 2
940 , 1
945 , 1
C30 , 4
C70 , 1
S40 , 8
S60 , 10
S80 , 6
V40 , 12
V50 , 12
V70 , 1
XC 60 , 9
XC 90 , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:37 Makina , Korçë

Volvo

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 15:07 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane volvo s60 2.0 nafte 185000 km

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 11:50 Makina , Korçë

Volvo XC60 T6

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 11:48 Makina , Korçë

Volvo XC60 T6

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 11:55 Makina , Korçë

Volvo 940 automat OKAZION

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 09:30 Makina , Korçë

Volvo XC90

6 000 EUR

23 Maj 11:56 Makina , Korçë

Volvo V40 viti 2003, 2.0 Turbo, Benzine + Gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:22 Makina , Korçë

Volvo xc90

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 07:09 Makina , Korçë

Volvo xc60

11 900 EUR

11 Mar 17:31 Makina , Korçë

VOLVO XC90

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Shk 15:00 Makina , Korçë

��U shit !!��VOLVO XC60 T6 ��

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:03 Makina , Korçë

"Okazion" Volvo c30 1.6 nafte 2007

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:54 Makina , Korçë

Shitet/Ndrrohet Volvo S40 1.9 Manual 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:49 Makina , Korçë

volvo xc60

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 01:14 Makina , Korçë

shitet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 10:43 Makina , Korçë

volvo C30

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 11:10 Makina , Korçë

Super okazion volvo c30

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 22:34 Makina , Korçë

VOLVO XC60-T6-AWD

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 17:06 Makina , Korçë

Shitet Benzine/Gaz Prins. Volvo Xc60

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 20:46 Makina , Korçë

Volvo xc90 automat nafte

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 05:23 Makina , Korçë

Volvo XC 90

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 18:25 Makina , Korçë

Volvo XC 90 320i

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 14:08 Makina , Korçë

OKAZION Volvo S40 2.4 Automat Benzine+GAZ ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:10 Makina , Korçë

VOLVO S 40

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 16:18 Makina , Korçë

Volvo v50

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 12:44 Makina , Korçë

Volvo s80

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 08:11 Makina , Korçë

Volvo V50 2.0D 2006 Manuale okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 21:20 Makina , Korçë

pjese per volvo s40

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 16:30 Makina , Korçë

Shitet ose ndrohet me automat

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 07:52 Makina , Korçë

Super Volvo nderrohet me audi a4 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 13:12 Makina , Korçë

OKAZION ‼️ 2499€

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 19:09 Makina , Korçë

Okazion volvo v50

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 22:57 Makina , Korçë

Volvo S60

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 16:53 Makina , Korçë

OKAZION Volvo V50

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 12:06 Makina , Korçë

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:07 Makina , Korçë

VOLVO V50

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 06:36 Makina , Korçë

Volvo s60

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 09:24 Makina , Korçë

Volvo

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 11:37 Makina , Korçë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 15:21 Makina , Korçë

Volvo

2 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 18:13 Makina , Korçë

Shitet VOLVO S60

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 14:06 Makina , Korçë

Volvo V40 T4 1.9 Turbo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 19:35 Makina , Korçë

Volvo v40 2.0T benzin/gaz 2900€

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:29 Makina , Korçë

Volvo v50 benzin+gaz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 16:42 Makina , Korçë

Volvo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 21:42 Makina , Korçë

VOLVO V50, VITI 2005 DIESEL 2.0

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 16:01 Makina , Korçë

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 13:33 Makina , Korçë

shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 19:30 Makina , Korçë

Volvo S60 benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione