smart | Tiranë | Automjete | Makina

Smart , 3042
Audi , 116
BMW , 112
Ford , 78
Toyota , 48
Renault , 46
Fiat , 45
Opel , 33
Peugeot , 27
Nissan , 21
Land Rover , 20
Hyundai , 16
Citroën , 15
Volvo , 13
Lancia , 11
MINI , 10
Porsche , 9
Jaguar , 7
Škoda , 6
Mazda , 5
Seat , 5
Jeep , 4
Chevrolet , 4
Suzuki , 3
Saab , 3
Lexus , 3
Honda , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj smart Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:36
Linku:
,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:59
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:47
Linku:
,

Shitet smart fortwo OKAZIONNNN!!! 999c , 3600€

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:59
Linku:
Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 23:13 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:12 Dyqani ,

BMW M5>>2010>>>FABRIKA

8 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:11 Dyqani ,

BMW 740LI EXTRA FULL

12 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:11 ,

OKAZION MERCEDES Benz E270 CDI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

OKAZION !!! Audi A4 S Line Fabrike 2013

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 23:06 ,

Shitet ose kembehet

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:06 ,

‼️SHITET / NDERROHET ‼️ S550 2011 Benzin-Gaz

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:05 ,

‼️OKAZION‼️ Fiat 500 Paroramik 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:04 ,

AUDI RS6 337KM/H CASH/NDERRIM +CASH

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:04 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

SMART-100Cc-BENZIN-AUTOMAT-VITI-2009-ME KONDICIONER

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:59 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:59 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:59
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:59 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 ,

C230 kompresor Benzin Gaz AMG look nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:31 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:30 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:30 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:30 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:30 ,

Smart fortwo 1.0 2008 PANORAMIK Benzin-Gaz OKAZION

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:29 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:29 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:29 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:18 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:17 ,

Ford C-Max 1.6 Nafte( super ekonomike)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Opel Meriva Sapo ardhur nga ZVICRA.

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:59 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:57 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:52 ,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:48 ,

Bmw-645CI-05

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

OKAZION PEUGEOT 3008 perfekte full

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:12 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

mitsubishi outlander 69 000 km benzin gaz

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:10 ,

Smart-800-NAFT-VITI-06-07

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:58 ,

MERCEDES BENZ C220CDI ///SPORT EDITION

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 ,

Okazion w212 E300 me gaz.Nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:30 ,

Smart Benzinë-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:28 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:23 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:20 ,

Audi a3 sport bek

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:18 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj smart | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione