Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plus - Makina Të gjitha në Tiranë

VW Volkswagen , 2573
Mercedes-Benz , 1424
Audi , 817
BMW , 459
Ford , 213
Fiat , 113
Land Rover , 104
Opel , 99
Toyota , 87
Porsche , 75
Peugeot , 56
Renault , 55
Smart , 50
Hyundai , 46
Citroën , 42
Volvo , 34
Nissan , 32
MINI , 23
Škoda , 22
Lancia , 22
Seat , 16
Mitsubishi , 15
Jeep , 15
Honda , 12
Mazda , 11
Jaguar , 11
Alfa Romeo , 10
Chevrolet , 10
Kia , 6
Infiniti , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Cadillac , 4
Dodge , 4
Acura , 3
Lincoln , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Buick , 2
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Alpina , 2
Wartburg , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plus,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj plus Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PREMIUM PLUS - 2013

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:55
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ S550 OKAZION

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:06
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PREMIUM PLUS - 2013

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3X S-Line 27000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:45 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2014 - AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 nafte quattro

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 f10 520D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 look Rs6

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:25 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tiranë

Nissan 2009-2010 benzingaz 2vjetgaranci

3 700 EUR

Sot 21:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

vw golf

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 TDI Premium Plus !!!

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350 AMG ���� BUSSINES EDITION ���� FULL OPTIONS

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 20:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 3x Sline 2.0 Tdi quatrro

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 plus

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220CDIvit13☆AMG☆

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium plus s-line

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES E350 BENZIN+GAZ FULL OPTION 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E220 CDI Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plus | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • plus në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • plus në kategorinë Makina
  • Plus në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • plus në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • Plus në kategorinë Makina | Toyota | RAV 4
  • Plus në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • plus në kategorinë Makina | Toyota
  • Plus në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Plus në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Plus në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione