Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iq | Tiranë | Automjete | Makina

Toyota , 19
BMW , 7
Audi , 4
Ford , 3
Subaru , 3
Nissan , 2
Jeep , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iq,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iq Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:19 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:10 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER 2.5 BENZIN 2010 FULL OPSION

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:03 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:19 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Nafte Look Rs 14800€

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:26 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN TOYOTA IQ AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Nën 20:26 Makina , Tiranë

Toyota IQ okazionnn!!!

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:09 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750 Lungo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:02 Makina , Tiranë

BMW seria 7

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 19:54 Makina , Tiranë

Shitet super okazion per 3 dite 10 mij euro

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 18:43 Makina , Tiranë

BMW X1

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 11:56 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 13:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Bluetec 2016 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

46 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 01:17 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 13:11 Makina , Tiranë

TOYOTA IQ DIESEL

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 10:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 08:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO E280 Gaz/Benzine 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 17:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO E280 Gaz/Benzine 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:51 Makina , Tiranë

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN MANUAL 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 04:16 Makina , Tiranë

Toyota IQ Smart

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 22:45 Makina , Tiranë

Shitet Toyota IQ 1.4 D4D

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 08:46 Makina , Tiranë

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 13:07 Makina , Tiranë

Shes Toyota IQ

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 19:49 Makina , Tiranë

Smart ForFour 2006 <<<Okazion>>>

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 23:59 Makina , Tiranë

shitje makine Toyota IQ

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 14:48 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 3 320I E90

45 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 13:23 Makina , Tiranë

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Gush 04:04 Makina , Tiranë

Toyota IQ

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 11:05 Makina , Tiranë

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 18:31 Makina , Tiranë

Shitet Toyota IQ

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iq | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Iqos në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • iqos në kategorinë Të tjera
  • iQOO në kategorinë Telefona celular
  • Iq në kategorinë Makina | Smart | ForTwo
  • Iq në kategorinë Makina | Fiat
  • Iqos në kategorinë All Category
  • Iqos në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iq në kategorinë Makina | Toyota | IQ
  • Iqos në kategorinë Automjete
  • Iq në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione