Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 1188
Aixam , 34
BMW , 30
Audi , 27
Ford , 19
Opel , 14
Acura , 13
Fiat , 12
Toyota , 8
Renault , 4
Volvo , 3
Saab , 3
Isuzu , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Alpina , 2
Chrysler , 1
Spyker , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 14:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 11:07
Linku:
Makina , Tiranë

Sprinter 313 220 2014 Freskues

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:57
Linku:
Makina , Tiranë

CL 500

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:10 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:56 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

Sprinter

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:38 Makina , Tiranë

CLS 350 ///AMG Line 4 Matic Full Opsion Sapotarguar!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Audi A5 S-LINE Quatro Full Option 2.0 Benzine

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 12:10 Makina , Tiranë

����OKAZION ����

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

VW Golf 6

111 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Gold benzin+gaz FABRIKE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 Nafte Automat

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:14 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 04:35 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 Disel MJT 2008 Manual shira

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW X5 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Fiat Sedici 1.9 Multijet 4x4 -08

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:01 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 1.9 NAFTE SUPER GJENDJE‼️‼️

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 Makina , Tiranë

Shitet garazhd ne Don Bosko perball Vizion +

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:28 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:34 Makina , Tiranë

Sprinter

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:06 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz sprinter 515

21 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:54 Makina , Tiranë

Mercedes E200 Kompressor EVO 2008 Automat ✅����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Makina , Tiranë

Range Rover Sport autobiography 2013 / nderrohet

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Makina , Tiranë

G class 6.3 AMG 2019 editon 1. Nderrohet

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 09:11 Makina , Tiranë

Shitet audi A8 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:08 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:28 Makina , Tiranë

Audi Q3 2.0 QUATTRO FULL OPTION

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 03:57 Makina , Tiranë

✅Mercedes Sprinter "Furgon Malli" 2.2 Nafte 2011 Manuale

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:24 Makina , Tiranë

Kerkoj

27 Maj 12:21 Makina , Tiranë

Shitet Nderrohet A CLASS MANUAL CMIM OKAZION!

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Maj 12:21 Makina , Tiranë

Shitet A Class 2016 Manual nafte OKAZION !

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Maj 11:27 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

23 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 06:44 Makina , Tiranë

Makina me Qera ,Rent a car,Affittare una macchina, Shira

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 05:15 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S 4.8 FULL OPTION

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 20:57 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION!!!

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 20:54 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin Super OKAZION !!!

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 16:54 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 AUTOMAT 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 16:54 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:21 Makina , Tiranë

Audi A4 3.0 Tdi Sline Quattro -05

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:27 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

26 EUR

24 Maj 20:44 Makina , Tiranë

CLK 280 Benzinë/Gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:34 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

10 500 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 12:42 Makina , Tiranë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2012

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Maj 15:57
Linku:
Makina , Tiranë

CL 500

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY AMG PACKET ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione