Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Panamera | Tiranë | Automjete | Makina

Porsche , 117
BMW , 19
Audi , 13
Ford , 1
Honda , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Panamera,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Panamera Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 16:10
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche panamera

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 07:39 Makina , Tiranë

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:22 Makina , Tiranë

X5 3.5d ( xDrive )

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Makina , Tiranë

GL 350 FULL/OKAZION

13 500 EUR

Dje 08:36 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 3.6

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:24 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 16:10 Makina , Tiranë

Porsche panamera

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 09:57 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT SHUM EKONOMIK VITI 2007

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Porsche panamera

31 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 21:44 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Sht 15:02 Makina , Tiranë

X5 3.5d xdrive

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:46 Makina , Tiranë

BMW X6M

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 00:22 Makina , Tiranë

Porsche panamera 4.8 2010

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:02 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:49 Makina , Tiranë

U SHOT FLM MERR JEPPPPPPPP AUDI A 4 BENZIN GAZ STAGG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 09:20 Makina , Tiranë

Sapoerdhur Ml 350 4-Matic Bluetec Full option !!!!!!!

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:34 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMAT VITI 2004 BENZIN+GAZ FULLLLLLLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:36 Makina , Tiranë

porcche panamera

36 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 22:36 Makina , Tiranë

Super okazion Porsche panamera

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 10:41 Makina , Tiranë

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 16:27 Makina , Tiranë

Okazion C300 benz-gas

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 11:54 Makina , Tiranë

Smart 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Korr 11:39 Makina , Tiranë

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

05 Korr 15:07 Makina , Tiranë

SHITUR

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 23:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera Rent a Car Albania Tirane

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:48 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 18:14 Makina , Tiranë

TOYOTA 2007 YARIS AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEE BENZIN+GAZ VITI

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 15:35 Makina , Tiranë

U shittt FLM…..

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 11:58 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Panamera 3.6L V6

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 12:32 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Panamera 3.6L V6

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 23:01 Makina , Tiranë

SHITET VW VOLKSWAGEN PASSAT 2013 AUTOMATIK BENZIN-GAZ

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 11:08 Makina , Tiranë

B 200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 14:51 Makina , Tiranë

Shitet X5 3.5 Biturbo (pa taks luksi) 300 HP ����

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:31 Makina , Tiranë

Shitet X5 3.5D gjendje 100/10

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:28 Makina , Tiranë

Porsche Panamera

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 11:20 Makina , Tiranë

Panamera 4 3.6 2015

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 07:47 Makina , Tiranë

shitet

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 11:02 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 nafte

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:49 Makina , Tiranë

U shit FLM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:26 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne Full Option 3.0 Nafte

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 10:04 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 10:01 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 14:11 Makina , Tiranë

Panamera 4s 3.0 diesel 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 11:04 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 2012

25 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:56 Makina , Tiranë

Golf 6 Look GTI Automat DSG

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Panamera | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione