Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mer - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 14
BMW , 13
Audi , 8
Toyota , 8
Opel , 6
Fiat , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Jaguar , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Kia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Rover , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Tesla , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mer,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mer Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 11:47 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV4 me gaz 3499€

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 06:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 viti 2016 Germany

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan

27 700 EUR

18 Jan 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Cls shitet okazion 250 blueficent

13 000 EUR

05 Jan 16:50 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Tiranë

Tesla model X

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Jan 15:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

BENZ E CLASS E350 4MATIK AMG PACKAGE

23 500 EUR

21 Dhj 16:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Touareg 3.0 nafte 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 10:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

U shite flm mer jep Golf 1.9 nafte manual 3600 ero

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 11:25 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat 500

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 17:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

U shite flm mer jepYaris 1.4 nafte manual 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 18:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 8 GTE Viti 2021

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Gush 07:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

W202 e spirit

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 08:20 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Scenic 2008 automat

3 500 EUR

24 Pri 23:54 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

2008 Ford fiesta !!!! 2million aq!

2 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet 1.9

470 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 19:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 BENZIN XDRIVE 2009✅❌7500€

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

U shit flm mer jep Golf viti 2002 nafte manual

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

ML 55 AMG

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 36 AMG  ·  Tiranë

Super Oferta

1 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 09:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

✅Ford Fiesta����1.6 nafte eco 2012

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Disqe per benz r16 me goma sapo te vendosura per me shum tel

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 17:27 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Ford ranger

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:17 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Ford ranger

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 04:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Shitet nderrohet e makine te vogel automat me fugon sprimter

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Okazion caddyy max

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 16:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sprinter frigorifer

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

C CLASS 2010

6 800 EUR

20 Korr 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET KARROTRECI

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET KARROTRECI

1 EUR

03 Korr 15:08 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Corolla 1.4 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 16:45 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

COROLLA 1.4NAFTE

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 03:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

⛔️ SUPER OKAZION ⛔️

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:01 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

COROLLA 1.4NAFTE

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf-7

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 00:32 Makina  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Tiranë

Okaziooooooon

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 4 1 mij euro

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 11:18 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Daihatsu materia 2700 eu

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

❌OKAZION❌

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 09:56 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota Avensis 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Kamioncine Sprinter 906 4*4

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 15:03 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

Honda 1.3 automat gaz benzine

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 10:03 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 2008!!! Super makin harxhon shum pak

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

����VW Volkswagen Bora����

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 13:11 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Tiranë

Okazionnnn Shes Peugeot 307 Kabriolet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 01:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

nuk ka nevoj mer sherbime

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 20:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Jepet me qera me shofer per dasma ose event tjeter c 300

60 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 20:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Jepet me qera me shofer per dasma ose event tjeter c 300

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes benz

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mer | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione