C klas | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1021
Peugeot , 27
Audi , 18
BMW , 13
Opel , 7
Toyota , 4
Ford , 4
Fiat , 3
Mazda , 2
Acura , 2
Honda , 2
MINI , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C klas , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C klas Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:13 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:58 ,

Mercedes-Benz C KLAS 220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION DESIGNO

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 Dyqani ,

C KLAS 230 Benzine 4matic -- VITI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:31 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet. ml 2012 blutec 140000km Autovip.al.

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:27 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 ,

C klas 200 Cdi Automat viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Dyqani ,

C klas nafte 200 CDI manual me letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:50 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:27 ,

Skoda Fabia 1.4 nafte. Cmimi i disk.

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Dyqani ,

Audi A8 L matrix me letra te paguara per nji vit

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:07 Dyqani ,

BMW 535 M benzin

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07 Dyqani ,

Hondai Santa Fe 2.0 benzin Sport

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 Dyqani ,

BMW X5 M 3.5 naft super full

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Dyqani ,

Volkswagen caddy Maxy 2.0 naft

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Dyqani ,

Tiguan 2,0 naft 4x4

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Dyqani ,

Mini Cooper S 1.6 benzin

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:05 Dyqani ,

Mercedes benz GLE 350 naft AMG packet

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:05 Dyqani ,

Audi Q7 Quattro Ultra 3.0 Tdi me letra te paguara

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:05 Dyqani ,

Mercedes benz ML 350 naft

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Dyqani ,

BMW 730 naft

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:48 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:45 ,

OKAZION C KLAS AVANTGARDE AUTOMAT FULL SAPOTARGUAR

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Shes mercedez c klas

65 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Dyqani ,

Mercedes Benz C klas 320 AMG

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:26 ,

Shitet Benz C klas Coupe

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:14 ,

C klas 200 sport edition

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:49 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:27 Dyqani ,

C KLAS 200 CDI AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 ,

shitet okazion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:14 ,

Mercedes Benz C 204

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:55 Dyqani ,

AUTO ESEM. E 250 NAFTE. AMG LOOK. PANORAM. 360 KAMERA

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:54 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML DESIGNO SUPER FULL. DIESEL.

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:52 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML 350 DIESEL 19999€. TAPICERI BEZHE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:52 ,

SHITET C KLAS VITI 2005 AUTOMAT AVANTGARDE

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:52 Dyqani ,

AUTO ESEM. ML 2013. ZEZE-BEZHE. MAXI FULL. 14 ML GJENDJE

23 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:51 Dyqani ,

AUTO. ESEM . ML 2014. NAFTE. BLU -BEZHE. 4 KAMERA

23 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj C klas | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim