Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class ne Shitje | Ofertat ne Tiranë

Mercedes-Benz , 5198
Audi , 104
BMW , 76
Toyota , 54
Ford , 52
Opel , 22
Renault , 16
Land Rover , 15
Fiat , 15
Citroën , 13
Peugeot , 13
Smart , 13
Porsche , 10
Volvo , 9
Seat , 8
Škoda , 6
Hyundai , 6
Chevrolet , 6
Honda , 5
Nissan , 4
Lancia , 4
MINI , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Gjej C class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. C class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej C class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko C class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme.Dje 16:41
Linku:
,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58
Linku:
,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:44 ,

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:13 ,

Okazion c class 220 cdi-avantgarde-2001-automatike 3100€

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 ,

FORD FOCUS C-MAX

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

Mercedes Benz C class 2018 Amg Look Super Okazion

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:09 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 ,

Volkswagen Jetta Bluemotion Full Options

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:58 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:58 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:22 ,

mercedes benz c200

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Cayenne diesel 3.0

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:54 ,

Benz c class 300 benzin gaz automat viti 2006-2007 super

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

C Class 4 Matic 2012 full, automat,3.0 benzine-gaz, 12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:25 ,

C Class 4Matic viti 2012, full, 3.0 benzine-gaz, 12500 euro

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:23 ,

Mercedes Benz C220 CDI ESPRIT SPORT AUTOMAT GJENDJE PERFEKTE

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:01 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

SHITET/NDERROHET C CLASS 300 BENZINE 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shitet c class 250 . Benzin- gaz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:12 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel Automat / Full Avangarde

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 ,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

Audi a 3 viti 2005 AUTOMATIKE

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

BMW 530 BENZIN+GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

shitet

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 ,

C class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

c clas (mundesi ndrrimi)

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

OKAZION AUDI A6 3.0TDI SAPO ARDHUR

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

BMW 530D F10 AUTOMAT SAPO ARDHUR����

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

Toyota Auris 2008 2.0 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:25 ,

c clas

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Mercedes Benz C Class AMG

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:42 ,

Mercedes Cls

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:39 ,

Mercedes C-300 AMG Line

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 ,

Mercedes S 320

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:35 ,

C klass 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Hyundai santa fe

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:33 ,

PEUGEOT EXPERT BENZIN/GAZ 8+1 VENDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:33 ,

SHITET C-CLASS

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - C class.


Gjej C class ne Shitje


Shiko C class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë C class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Eksploro njoftimet për C class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për C class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • C class në kategorinë Makina
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • C class në kategorinë All Category
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 300
  • C class në kategorinë Makina | Chevrolet | Captiva
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 300 | S-Class
  • c class në kategorinë Automjete
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • C class në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione