Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nderrohet - Makina Të gjitha në Tepelenë

BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Chrysler , 1
Nissan , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrohet,kategori Makina,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nderrohet Të gjitha | Makina | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Nën 14:30 Makina , Tepelenë

GOLF 5 GTI FABRIKE GAZ\BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 21:43 Makina , Tepelenë

Shitet nderrohet

55 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 12:53 Makina , Tepelenë

Mersedes Benz ML 320 Cdi 4 Matic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 18:52 Makina , Tepelenë

shitet

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 14:24 Makina , Tepelenë

Rulote

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 17:55 Makina , Tepelenë

C 300

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 18:32 Makina , Tepelenë

Ford Fiesta 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 13:57 Makina , Tepelenë

SHITET/NDERROHET

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 11:19 Makina , Tepelenë

C 300

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 10:53 Makina , Tepelenë

Nissan Navara

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 11:36 Makina , Tepelenë

Nderrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 20:24 Makina , Tepelenë

Ford Focus TDCI dy te kuqe

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 11:36 Makina , Tepelenë

Mercedes 290 dizel Okazion

1 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 17:23 Makina , Tepelenë

Makin per qeflinj jo tregtaresh

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 13:05 Makina , Tepelenë

Nderrohet ose shitet me 4x4 fuoristrade

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 18:33 Makina , Tepelenë

Mercedes S320 dizel 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 16:05 Makina , Tepelenë

Mercedes E250 dizel

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 01:13 Makina , Tepelenë

BMW 750 individual

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:32 Makina , Tepelenë

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:29 Makina , Tepelenë

BMW X5 3.0 nafte

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 14:52 Makina , Tepelenë

Evo 320 4Matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:25 Makina , Tepelenë

Mercedes_Benz C class

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 18:16 Makina , Tepelenë

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 16:33 Makina , Tepelenë

Mercedes-Benz E320 Evo (4Matic)

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 11:32 Makina , Tepelenë

Vw Golf 3 1.9 Tdi

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 13:30 Makina , Tepelenë

VW Golf 3 1.9 tdi

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 09:22 Makina , Tepelenë

Mitsubishi Pajero dhe nderrohet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 15:38 Makina , Tepelenë

VW Golf 5 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 21:18 Makina , Tepelenë

Mercedes A170 -02

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrohet | Të gjitha | Makina | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione