Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | Kyron

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ssangyong Kyron | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:23 ,

Foristrada 4x4 song jong 1.9 naft ekonomike top

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:20 ,

Foristrada 4x4 song jong 1.9 naft Automatik 2010

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:54 ,

shitet sangyong korando 2.2 nafte

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:20 ,

Shitet okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:10 ,

Shitet ose ndrrohet foristrade 2.0 nafte 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 13:52 ,

Shitet Sangyong Kyron 2008 Manual

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 22:35 ,

Kyron Sangyong ( per pjese kembimi )

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 04:17 ,

Shitet Makina

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 18:55 ,

Shitet ose nderrohet Sangyong 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 22:01 ,

Shitet SSANGYONG KYRON 2.0 XDI Naft

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 21:24 ,

Shitet Ssangyong Kyron ne super gjendje !

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 20:17 ,

Okazion Kyron

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 19:22 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:27 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 02:49 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 10:31 ,

Kyron 4x4 me motorr benzi

3 989 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Korr 00:11 ,

Shitet Ssangyong

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 08:29 ,

Shitet Ssangyong

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 14:52 ,

KYRON OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 11:23 ,

Okazion Kyron2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 22:02 ,

Okazion Kyron2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 10:38 ,

shes ssangyong kyron

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:28 ,

Shitet Okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 07:24 ,

Kyron

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 10:48 ,

shitet për pjesë

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:28 ,

Mercedes Benz

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 11:06 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ���� SSANGYONG KYRON

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 22:08 ,

Ssangyong kyron

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Dhj 17:02 ,

Ssangyong kyron 2.7 naft 2007 4X4 OKAZION PA LETRA

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 18:30 ,

Ssangyong Kyron 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 13:07 ,

Ssangyong Kyron

4 500 EUR

28 Nën 12:07 ,

Ssangyong Kyron

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 10:55 ,

Okazion !!!

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 10:55 ,

Okazion! SangYong Kyron

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 13:27 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 19:32 ,

Shitje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 08:21 ,

Shitet Ssangon Kyron 2.0 xdi 4x4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 00:14 ,

Shitet ssangyong kyron 2.0 nafte

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 01:31 ,

SsangYong Kyron 2.0 4X4 Nafte

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 23:03 ,

Sangyong kyron

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:49 ,

Ssangyong Kyron -06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 17:46 ,

SHITET SSANGYONG KYRON 2.2 nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 16:54 ,

Sangyong Kyron dizel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 18:07 ,

Kyron okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 20:56 ,

Ssangyong 2009 2.0 Naft 4/4

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 12:38 ,

Shitet Sangyong 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 20:00 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 15:30 ,

SSANGYONG KYRON 2.0 NAFTE VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ssangyong Kyron | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione