Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

eskavator - Makina Shitet në Shqipëria

Acura , 2
Audi , 2
Fiat , 2
Nissan , 2
BMW , 1
Ford , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Toyota , 1
Trabant , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe eskavator,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj eskavator Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 15:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:15 Makina , Tiranë

Full Option ���������������� Ndrrohet me Mjet pune

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Mar 17:41 Makina , Durrës

toyota benxi Gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:18 Makina , Tiranë

Vtm nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 18:56 Makina , Librazhd

shitet eskavator atlas

15 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 20:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3.0 TDI

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:01 Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Sht 09:09 Makina , Tiranë

eskavator okazion

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 09:34 Makina , Lushnjë

ML 6.3 AMG

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:48 Makina , Tiranë

shiten 2 eskavator okazion

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Sht 11:45 Makina , Tiranë

Transport +punime te ndryshme

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 12:38 Makina , Tiranë

shiten 2 eskavator OKAZION

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 15:25 Makina , Tiranë

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

07 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:16 Makina , Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:40 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport 3.0

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:03 Makina , Elbasan

Shitet Okazion VW Polo 1.2 Benzin

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 15:38 Makina , Tiranë

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 10:19 Makina , Fier

Shitet Audi A5 2.7 Manual viti 2011 makina ndodhet ne itali

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:11 Makina , Fier

❗️Super Okazion BMW X5❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet eskavator fiat hitaq 270.3

27 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 23:03 Makina , Tiranë

Shiten ose nderrim me mjet pune

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 14:02 Makina , Tiranë

Ml 320

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Eskavator

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 22:10 Makina , Elbasan

Fiat Hitachi eskavator FH95

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
15 Mar 18:30 Makina , Tiranë

X-trail

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 17:32 Makina , Lushnjë

Eskavator cat 214 viti 91

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 18:15 Makina , Vlorë

Mitsubishi L200 diesel -00

6 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj eskavator | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione