Kukës | Automjete | Makina

Acura , 5
Alfa Romeo , 31
Audi , 490
Bentley , 4
BMW , 371
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 10
Chevrolet , 9
Chrysler , 23
Citroën , 45
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 83
Ford , 386
GMC , 2
Honda , 16
Hummer , 2
Hyundai , 47
Jaguar , 8
Jeep , 39
Kia , 21
KTM , 1
Lada , 3
Lancia , 8
Land Rover , 58
Lexus , 1
Ligier , 2
Lincoln , 1
Mazda , 26
Mercedes-Benz , 1619
MINI , 5
Mitsubishi , 48
Nissan , 63
Opel , 294
Peugeot , 89
Porsche , 7
Renault , 114
Rover , 5
Saab , 2
Seat , 75
Škoda , 39
Smart , 16
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 6
Tata , 1
Toyota , 51
TVR , 1
VW Volkswagen , 1596
Volvo , 31
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:19 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:11 ,

Shitet toyota 2.5 dizel vitprodhimi 96 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:51 ,

Shitet toyota 2.5 dizel vitprodhimi 96 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:39 ,

Shiten nisan navara viti prodhimit 2001 dizel 2.5 cmimi 6200

6 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:17 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Mercedes benz e220

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:00 ,

E class 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:46 ,

Mercedes-Benz E 220 Cdi Automatic Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:45 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:59 ,

Shitet / nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:20 ,

VW PASSAT 3C 1.9TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

Benz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

Touran

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:57 ,

Benz

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

Shes mercedes 250 cdi 4 matik viti 2012 045505565

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

Jeep Wrangler 3.6

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Audi 3 1.9 TD(I) te kuqe

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:59 ,

Shitet BMW 318d viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 ,

Evo 220 cdi full opsion panorama

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Vw T5 Transporter 1.9 tdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:16 ,

Shes mercedes benz GLK 220 cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 ,

Pjese per Mercedes w124

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:08 ,

OKAZION Shitet Golf 5 Plus Viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

AUDI 3.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

AUDI A4 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

AUDI A4 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

Nisan X Trail

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:50 ,

VW CADDY MAXI 1.6 TDI 7 VENDE PA DOGAN

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:15 ,

Makine kampingu

61 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:07 ,

Audi A6

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:04 ,

volkswagen caravelle

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:04 ,

furgon

15 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:00 ,

Mercedes Benz E320 4Matic

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:00 ,

Mercedes Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:19 ,

Toyota Yaris

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:37 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:41 ,

VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Model - 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 ,

Shes Opel Corsen 1.3 dizel Viti 12 muji 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

Tuaran

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:49 ,

Audi A6

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:49 ,

Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:11 ,

PASAT 2.0 TDI (me 1 bosht)

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 ,

Opel corsa

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:24 ,

VW T5 T6 2.0 TDI 2011 Kosove

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 ,

Citroen C4 automatik

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

Motorr 250 kamio automat w124

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:13 ,

Pjese per Mercedes w124

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:57 ,

AUDI A4

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

porsche 911 e ardhur nga gjermania

250 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione