Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Dibër

Acura , 11
Aixam , 2
Alfa Romeo , 25
Alpina , 4
Artega , 3
Audi , 233
BAIC , 1
BMW , 130
Bugatti , 2
Buick , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 6
Citroën , 27
Corvette , 1
Dacia , 1
Dodge , 4
Fiat , 185
Ford , 269
GMC , 1
Honda , 5
Hyundai , 20
Isuzu , 7
Jaguar , 5
Jeep , 11
Kia , 6
KTM , 1
Lancia , 24
Land Rover , 83
Landwind , 1
Lexus , 2
Mazda , 3
Mercedes-Benz , 1516
MINI , 6
Mitsubishi , 62
Nissan , 43
Opel , 150
Peugeot , 48
Porsche , 2
Renault , 67
Rover , 2
Saab , 3
Seat , 31
Škoda , 18
Smart , 10
Ssangyong , 5
Suzuki , 9
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 62
TVR , 1
Volvo , 13
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:52 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet viano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:51 Makina , Dibër

S320 Nafte AMG///LooK Automatike 2007 Full Extra

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Makina , Dibër

Shitet ose Nderrohet

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:09 Makina , Dibër

Shitet Volkswagen Jetta automat

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 Makina , Dibër

Shitet Touran automat

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 Makina , Dibër

Shitet nisan navara

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:53 Makina , Dibër

shitet,cmimi pak i diskutueshem

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 20:32 Makina , Dibër

ML 270 CDI full Opsion

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:25 Makina , Dibër

Okazion mercedes c220 automatike

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 22:59 Makina , Dibër

Eclas 320 2009 Bluetec

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:53 Makina , Dibër

U shit flm

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 20:04 Makina , Dibër

Golf plus1.6(benzine-gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:03 Makina , Dibër

Ml 270CDI Automat

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:29 Makina , Dibër

Smart 1.5 forfour OKAZION

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:40 Makina , Dibër

OPEL CORSA 1.2 BENZIN

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Mar 17:25 Makina , Dibër

Shitet

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 16:22 Makina , Dibër

C 220

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 14:32 Makina , Dibër

Shitet ose kembehet gjendja prefekt 0694801394

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 12:35 Makina , Dibër

Mercedez-Benz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 19:17 Makina , Dibër

Shiet audii

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 17:41 Makina , Dibër

Mercedes E211 320 evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:57 Makina , Dibër

Mercedez Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:48 Makina , Dibër

Shes makine mercedez benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 09:48 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

250 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 17:41 Makina , Dibër

Tiguan

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 09:42 Makina , Dibër

disqe 19 okazion

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 22:01 Makina , Dibër

Mundesi nderrimi me Foristrad

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:34 Makina , Dibër

Shitet

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Mar 13:38 Makina , Dibër

Ford Fusion 1.4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 11:43 Makina , Dibër

Hyndai Terracan

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 23:42 Makina , Dibër

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 23:39 Makina , Dibër

Shitet mercede benz 2.5 turbo fabrike 0692380296

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 20:25 Makina , Dibër

�� VW GOLF 7 �� MANUAL 067 526 9229

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 18:29 Makina , Dibër

Mercedes benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 17:59 Makina , Dibër

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 08:13 Makina , Dibër

LEXUS LX570 for sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 20:44 Makina , Dibër

Okazion C220 2009 Full Options

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 11:36 Makina , Dibër

Land Rover shitet&ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 04:49 Makina , Dibër

SHITET

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:24 Makina , Dibër

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:53 Makina , Dibër

Sprinter

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 19:50 Makina , Dibër

Sprinter

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Shk 19:39 Makina , Dibër

Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 11:55 Makina , Dibër

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:28 Makina , Dibër

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 23:27 Makina , Dibër

Skavator

684 011 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:54 Makina , Dibër

Makin

6 907 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 22:36 Makina , Dibër

Shitet BMW x5

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:51 Makina , Dibër

Shitet dhe nrrohet 2.500 lek

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 20:46 Makina , Dibër

Mercdes benz evo320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione