Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Ibiza Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:10 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza viti 2010 1.2 benzin 69cv

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:37 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.2 Benzin Gaz 2009-LETRA SAPO PAGUARA

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 Dyqani Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:29 Makina , Fier

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:17 Makina , Fier

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 01:16 Makina , Fier

Shite

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Sht 20:20 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA 1.4TDI

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 02:58 Makina , Fier

Shitet okazion

3 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 19:54 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA 1.2 Gaz/benzin

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 22:13 Makina , Fier

Seat ibiza 2004 1.2 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 09:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza viti 2009 1.4 tdi 90 cv

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
14 Qer 03:07 Makina , Fier

AUTOMAT-SHIT-NDERR

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 10:57 Makina , Fier

�� SEAT IBIZA ��

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 09:01 Makina , Fier

SHITET SEAT IBIZA 1.4TDI

1 900 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 08:07 Makina , Fier

Shitet Seat Ibiza 1.4 Benzine

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 22:21 Makina , Fier

Seat ibiza Benxin gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:15 Makina , Fier

Gaz benzin viti 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:30 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 15:02 Makina , Fier

Shitet benzin gaz 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 12:04 Makina , Fier

Seat Ibiza

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 11:46 Makina , Fier

0694444394

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 07:24 Makina , Fier

Shit-nderr seat diesel-02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 09:26 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.9TDI

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 12:47 Makina , Fier

Seat Ibiza

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 15:44 Makina , Fier

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 15:30 Makina , Fier

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 09:23 Makina , Fier

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 19:45 Makina , Fier

Golf

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 11:36 Makina , Fier

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 19:06 Makina , Fier

seat ibiza

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 22:23 Makina , Fier

Shitet seat Ibiza 1.9 600 €

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 10:21 Makina , Fier

Seat

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 11:14 Makina , Fier

seat

3 180 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 15:10 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 benzine 2007

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 21:42 Makina , Fier

1300€

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 23:10 Makina , Fier

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 00:11 Makina , Fier

Fier

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 17:45 Makina , Fier

Seat ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:20 Makina , Fier

seat-ibiza

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:47 Makina , Fier

Seat ibiza 1.4 benzin 2006

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:28 Makina , Fier

Shitet seat i ardhur nga gjermania

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 11:33 Makina , Fier

seat ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 17:25 Makina , Fier

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 09:26 Makina , Fier

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 10:07 Makina , Fier

shitet nderrohet

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 08:18 Makina , Fier

nderrohet me automat

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 14:27 Makina , Fier

Seat Ibiza 1.4 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 18:10 Makina , Fier

Okazion 1.2 seat ibiza

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:18 Makina , Fier

Seat ibiza tek dere 1.2 okazion

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione