Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zetor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Volvo , 125
Audi , 107
BMW , 64
Ford , 60
Toyota , 57
Opel , 26
Fiat , 20
Peugeot , 12
Citroën , 11
Seat , 10
Land Rover , 10
Renault , 10
Smart , 8
Porsche , 8
Nissan , 7
Chevrolet , 7
Škoda , 6
Hyundai , 5
Honda , 5
Ssangyong , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Chrysler , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zetor,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zetor Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:45
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:56 ,

Shitet Okazion Toyota Rav 4 2.2 D-Cat 2006 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:53 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:53 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:53 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

�� Mercedes-Benz GLC300 ��

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:53 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

2014 KIA Cadenza Premium

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:47 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

OKAZIONNNN!!‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 ,

����Toyota yaris 1.4 Nafte Manual Full Options ����

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:44 ,

VW CADDY MAXI AUTOMAT SAPO ARDHUR

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

OKAZION Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:43 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:43 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 ,

VW JETTA 1.9 AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:41 ,

Nissan Qashqai 2018 1.6Diesel Sapo ardhur

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:41 ,

Fiat Panda

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

Okazion..

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:39 ,

MITSUBISHI ���� Automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 ,

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:38 ,

Bmw 740 Li lungo

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 ,

Okazion Ford 1.6 nafte viti 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Bmw 750 LI Vetem 3 dite (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:58 ,

Shitet & nderrohet vwpassat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Skoda ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:43 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:43 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:43 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:43 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D VITI 2008 168.000 KM����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 ,

Opel Astra 1.9 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:20 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:18 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zetor | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zetor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zetora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetor në kategorinë Traktorë | Fiat
  • Zetor cek në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zetor në kategorinë All Category
  • Zetor cek në kategorinë Traktorë | Markë tjetër
  • zetora ne shitjej ne greqi në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetor në kategorinë Traktorë | John Deere
  • Zetora ne shitje në kategorinë Traktorë | Markë tjetër | Ford
  • Zetor në kategorinë Traktorë | Fendt Farmer

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione