Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tesla | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Volvo , 118
Ford , 20
Audi , 17
BMW , 13
Fiat , 5
Peugeot , 5
Toyota , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Cadillac , 2
Infiniti , 2
Lancia , 2
MINI , 2
Seat , 2
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Saab , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tesla,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tesla Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Gush 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 10:19 ,

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:18 ,

Okazion Jeep Compass 2.4 Benzin+Gaz Automatik

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 ,

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:05 ,

Shitet nderohet Lok 2013

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:20 ,

Shitet nderohet 220 automat

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:01 ,

Shitet nderohet model xxl

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:41 ,

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:40 ,

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:48 ,

OKAZION AUDI A6 3.0 TDI 15000 EURO

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 ,

Okazion Ford 1.6 nafte viti 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 ,

Shitet nderohet okazion model Lungo

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:45 ,

OKAZIONNNN!!‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:28 ,

‼️Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 19:05 ,

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 17:38 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 11:11 ,

Mercedes Benz B-Class Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 11:11 ,

Mercedes Benz B Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 13:44 ,

Mercedes E350 Benzin Look Amg OKAZION!! ❌

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 10:53 ,

Audi A4 B5 1.9 Nafte

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 10:14 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 10:14 ,

MB C300 4matic

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 20:39 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 19:45 ,

PEUGEOT EXPERT BENZIN/GAZ 8+1 VENDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 19:45 ,

Bmw x5 AMERIKANE

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 21:00 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 16:23 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 16:20 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 14:56 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 14:53 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 19:24 ,

‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:26 ,

Super okazion Audi A4

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 15:48 ,

Ford mustang gt 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 14:18 ,

Shitet Peugoet 308!

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 16:24 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 15:59 ,

AUDI A6

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 11:54 ,

Shitet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 23:29 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 08:12 ,

OKAZION per kesh SLK 350 Super Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 08:12 ,

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Korr 08:37 ,

OKAZION ( per kesh ) FORD F-150 Benzin + Gaz

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:59 ,

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 08:43 ,

Bmw x5 viti 2015 Motor 3.5 Nafte Pa takse luksi

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:31 ,

Nissan Note viti 2008 1.5 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 04:12 ,

Mercedes Benz SEL 500

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 04:12 ,

Toyota Land Cruiser 150 Prado

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 16:55 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:25 ,

Okazionnn ������ML 320 2008 4 Matic

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 17:19 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:17 ,

❌VOLVO XC60 SUUPER FULL OPTION!!❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tesla | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tesla në kategorinë Makina | Honda
  • Tesla në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Tesla në kategorinë Automjete
  • Tesla në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Tesla në kategorinë Makina | Toyota | Aygo
  • Tesla në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover
  • Tesla në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier
  • tesla në kategorinë Makina | Tesla
  • tesla në kategorinë Makina
  • Tesla në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione