Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

r | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1728
Mercedes-Benz , 1532
Audi , 444
Ford , 409
Fiat , 284
Toyota , 219
Opel , 168
BMW , 155
Renault , 115
Volvo , 113
Nissan , 90
Suzuki , 57
Alfa Romeo , 54
Citroën , 49
Peugeot , 48
Seat , 45
Land Rover , 40
MINI , 30
Hyundai , 27
Škoda , 26
Honda , 26
Mitsubishi , 19
Lancia , 17
Jaguar , 15
Smart , 13
Jeep , 13
Mazda , 12
Chrysler , 8
Kia , 8
Dodge , 8
Chevrolet , 8
Cadillac , 3
Acura , 3
Saab , 3
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Porsche , 2
NSU , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe r,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj r Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:01
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet B Class

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:01
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 16:02 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class C220 Cdi Full Opsion "2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Makina , Fier

B CLASS OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:37 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO EVO 2010 1.NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 Makina , Krujë

Mitsubishi Outlander 4x4 2.0 Nafte

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

2013 VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0TDI KAMBIO AUTOMAT 12800EURO

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:16 Makina , Tiranë

C200 Kompressor Benzin Gaz 0684733356

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN GAZ MANUAL GATI PER TARGA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Dyqani Makina , Tiranë

VW Golfe 5 plus

4 140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

���� Mercedes Benc B-Class ����

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 Makina , Durrës

Ahdi A4 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Tiranë

Audi A3 2010 Sline Fabrike Super Gjendje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 Makina , Pogradec

sapoerdhur vw golf 5 1.9 Tdi 2006 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:58 Makina , Tiranë

Renault Grand Scenic 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Makina , Korçë

Shitet makina ne super gjendje viti 2003,Kambio manuale 6+R

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:39 Dyqani Makina , Durrës

WV GOLF 5 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2005 ME DOGANE TE PAGUAR

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Nafte 6 Marsha viti 2010 Gati per targa

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 Makina , Tiranë

1.3 Benzin+Gaz Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Makina , Vlorë

Mersedes benz c220 cdi 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9TDI gjendje perfekte

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY NAFTE 1.9 VITI 2005 ME DOKUMENTA 07/2023

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD FOKUS 1.8 NAFTE VITI 2007 ME DOKUMENTE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MANUAL 2.2 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 Dyqani Makina , Durrës

VW TURAN NAFTE 1.9 MANUALE 6+R ME 7 VENDE VITI 2006 ME DOGAN

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Dyqani Makina , Fier

New Volkswagen Tiguan ▫️R-Line ▫️viti 2022

44 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:14 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz R 320 cdi 4 Matic 224 cv

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

BMW X5 Super Okazion i padiskutueshem

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 Makina , Lushnjë

Nissan qashqai 2.0 nafte,panoram

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:51 Dyqani Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:43 Makina , Durrës

����FORD FOCUS ����

37 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:36 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj r | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione