Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamioncina - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 14
Nissan , 6
Fiat , 3
Aixam , 2
Opel , 2
Renault , 2
GMC , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
KTM , 1
Lexus , 1
Mazda , 1
Saab , 1
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamioncina,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamioncina Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:24 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 02:58 Makina , Tiranë

OKAZION ‼️‼️‼️ Shitet Kamioncina Ford Tranzit

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Korr 11:40 Makina , Durrës

Shitet Kamionçina (vetem shitet)

1 460 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 12:38 Makina , Tiranë

Kamioncin

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:38 Makina , Pogradec

SPRINTER 311 220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 12:28 Makina , Tiranë

Shitet okazion

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 09:58 Makina , Tiranë

SHITET

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 16:11 Makina , Tiranë

Okazion ������‼️‼️

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Pri 12:30 Makina , Tiranë

Shitet sprinter

7 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:54 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 313

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 12:54 Makina , Kurbin

Kamioncina deri ne 3.5 ton

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 00:55 Makina , Vlorë

��SHITET MAKINA��

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 09:17 Makina , Durrës

Kamioncine Pune

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 18:19 Makina , Elbasan

Shitet kamioncina

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:24 Makina , Elbasan

Mercedes benz 608 vetshkarkus

2 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 11:16 Makina , Berat

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 11:49 Makina , Tiranë

Shitet Kamioncina

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 12:50 Makina , Shkodër

Kamionçin

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 11:52 Makina , Shkodër

Kamionçin

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 12:53 Makina , Tiranë

Kerkoje per te blere

18 Mar 15:02 Makina , Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2008

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Mar 22:41 Makina , Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2009

4 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Mar 20:40 Makina , Durrës

Ford

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 14:54 Makina , Tiranë

golf 6 okazion ⛔️⛔️⛔️

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 13:46 Makina , Tiranë

Shitet Kamioncine Benz ne gjendje shume te mire.

400 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 09:57 Makina , Kurbin

mercedez benz 609

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 04:17 Makina , Lezhë

Mercedes Kamioncin 410

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 10:50 Makina , Shkodër

Shitet kamioncina kama viti 2009

4 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Dhj 04:52 Makina , Shkodër

Shitet kamioncina Kama viti 2009

4 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Dhj 15:37 Makina , Tiranë

SHITET KAMIONCINA FORD TRANSIT 2006

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 15:08 Makina , Tiranë

SHITET KAMIONCINE FORD TRANSIT 2006

6 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:26 Makina , Lezhë

Mercedes 410

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Nën 06:36 Makina , Durrës

Sprinter 416

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Gush 09:55 Makina , Elbasan

Shitet Nissan Trade

550 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 07:52 Makina , Tiranë

Shitet kamioncina.

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:27 Makina , Durrës

Ford tranzit

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 20:17 Makina , Kavajë

ford transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 14:56 Makina , Tiranë

Shitet kamioncine 410d

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 15:15 Makina , Tiranë

U shit flm

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 22:06 Makina , Kukës

Shitet kamioncina

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 10:48 Makina , Elbasan

Kamioncina 410d

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 14:57 Makina , Kukës

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 17:37 Makina , Lushnjë

Mercedes Benc 308

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 04:39 Makina , Durrës

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:39 Makina , Durrës

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:38 Makina , Durrës

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:55 Makina , Kurbin

Kamionçine Benz 208

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 15:09 Makina , Kukës

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 15:09 Makina , Kukës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 00:40 Makina , Korçë

Okazion.nisan

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamioncina | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione