jazz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 100
Audi , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Citroën , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jazz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jazz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:15 ,

Mercedes A180//Automat//Gjendje perfekte//ideal per femra

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:04 ,

Honda jazz Zvicra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:46 ,

HONDA JAZZ 1.4i LS FORMULA1 2005

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:29 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:26 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Dyqani ,

Honda Jazz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:50 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Honda Jazz 1.4 Benzine Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:33 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:22 Dyqani ,

Honda Jazz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

Passat automat 2008 Okazion

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:53 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!!

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:53 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:41 ,

Honda Jazz Benzin+ Gaz Automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Dyqani ,

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:56 ,

Honda Shitet Nderrohet 1.2l benzine-gaz 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 ,

Honda Jazz Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:23 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:24 ,

Honda Jazz 1.4i Benzin-Gaz Automat 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:23 ,

Honda Jazz Benzin/Gaz Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:44 Dyqani ,

OKAZION✅ TOYOTA YARIS 1.0 ✅ (Pranim Pagese Me Crypto)

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 11:44 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:43 Dyqani ,

✅OKAZION PER 5 DIT MERCEDES BENZ CLA200 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:53 Dyqani ,

HONDA JAZZ 2007 1.3 BENZINE

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

BMW X5 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 09:49 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 11:23 ,

Subaru 4x4 benzin gaz okazion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:22 ,

Shitet honda jazz benzin gaz automat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 10:41 ,

Mercedes-Benz super gjendje1*

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 08:29 ,

Shitet Honda

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 10:27 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 11:25 ,

Honda Jazz! Benzine/gaz,motorri 1.4

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 21:59 ,

Honda jazz automat

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 14:22 ,

OKAZION FIAT PUNTO EVO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 14:21 ,

OKAZION RENAULT Megane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:12 ,

Okazion ��������Honda Jazz 1.4 Benzine/Gaz 2005��������

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 21:10 ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN-GAS BRC.VITI 2008.CMIMI 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 10:42 ,

Shitet Honda Jazz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 10:32 ,

Okazion Passat 2.5 V6 Nafte AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION PASSAT AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR 2021

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jazz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Jazz Jazz Jazz jazz jazz Jazz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione