Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

camera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 122
BMW , 99
Land Rover , 21
Toyota , 14
Nissan , 12
Ford , 12
Hyundai , 9
Volvo , 8
Porsche , 6
Opel , 5
Chevrolet , 5
Kia , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Citroën , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Peugeot , 2
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Wartburg , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Tesla , 1
Rover , 1
Honda , 1
MG , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe camera,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj camera Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:29 Makina , Tiranë

Okazion Benz w204 C300 4matic AMG STYLING BENZINE-GAZ

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Okazion 2009 Mercedes-Benz w204 C300 4matic AMG STYLING

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:20 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ S CLASS 350 D 2022

145 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:13 Makina , Fier

Audi A8L executive full 2017 ����

54 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:02 Makina , Fier

GLE 300d 2016

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:48 Dyqani Makina , Tiranë

Ml350 blutec 2014.360'camera, full opsion

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Makina , Tiranë

Shes BMW seria7 dL full opsion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Fier

Benz E63s 4matic 600hp Super Full Mundsi Nderrimi

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:54 Makina , Elbasan

Gl 350 naft 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350,Viti 2014,camera 360,full option

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:07 Makina , Fier

OKAZION Mercedes-Benz S450 FULL OPSION ‼️

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Dyqani Makina , Tiranë

Honda odessy 3.5 benzin. Pa tax liksi 7+1 vende

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

BMW 640xi

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:50 Makina , Elbasan

Benz C200 Kompresor

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:29 Makina , Fier

E 250 CDI 4 Matic full option Panoram

23 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:13 Makina , Durrës

Hummer H2 6.2 SUT facelift 2010

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:41 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik��������

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 Makina , Durrës

Shitet ose mderrohet s class full opsione 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 650

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:08 Makina , Durrës

Audi a8 ��OKAZION ����13900��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:55 Makina , Tiranë

cls ��������

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:34 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 7 ulse Automat

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:46 Makina , Fier

����Porsche cayenne 2017

55 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Nën 16:51 Makina , Tiranë

Bmw X5 okazion

27 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 15:59 Makina , Tiranë

Shitet Audi S7 (Look RS7)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 12:59 Makina , Tiranë

Audi A4 TFSI progressive

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Nën 12:28 Makina , Tiranë

Hyundai i40-20

15 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Nën 12:04 Makina , Tiranë

SHITET X5 M50D

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 23:34 Makina , Tiranë

Shitet E250 4matic Amg Line

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 16:23 Makina , Kukës

Mercedes-Benz B180 CDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 17:52 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A7 Supercharged PRESTIGE Blindspot/night vision

19 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 13:33 Dyqani Makina , Durrës

Audi Q5 2019

39 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 11:11 Makina , Vlorë

CITROEN GRAND C4 PICASSO me 7 VENDE

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 10:13 Makina , Tiranë

JAGUAR XF S 3.0 Litre Turbo Diesel (275HP) (cmim diskut)

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 23:06 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 14:50 Makina , Lushnjë

Audi A7 3.0 naft viti 2019

61 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 10:52 Makina , Elbasan

Shitet/nderrohet Bmw X5 35d 2015 FULL OPSIONE

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Nën 00:31 Makina , Durrës

Audi A8 ��OKAZION ����13.900��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 00:25 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 17:10 Makina , Tiranë

Mercedes ML320 Bluetec

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:16 Makina , Durrës

Audi Q5 okazionn ����

33 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 21:32 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:31 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:31 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:31 Makina , Durrës

Audi a8 ��OKAZION����13.900��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:31 Makina , Elbasan

AUDI A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:52 Makina , Durrës

Audi a8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 21:48 Makina , Elbasan

Audi A8

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 21:27 Makina , Fier

Okazion

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj camera | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione