benz c class ne Shitje | Njoftimet per Makina

Mercedes-Benz , 4834
Audi , 126
Ford , 123
BMW , 92
Toyota , 61
Opel , 37
Fiat , 34
Nissan , 17
Renault , 17
Mitsubishi , 16
Peugeot , 16
Citroën , 15
Smart , 14
Land Rover , 12
Seat , 11
MINI , 8
Volvo , 8
Lancia , 8
Porsche , 8
Mazda , 7
Hyundai , 6
Jeep , 6
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Škoda , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Honda , 3
Acura , 2
Saab , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Tata , 1

Gjej benz c class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko benz c class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Njoftime në Gjithë Shqipërinë. Gjej benz c class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 11:10
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:55
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47
Linku:
,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:12 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:12 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:10 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:10 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:10 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:07 ,

AUDI A6 S-LINE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Automat , Viti 2007 Full Full Opsion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Mercedes-Benz C-class 220 CDI

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

OKAZION Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:04 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz C class 180 Kompressor

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz BRC TITANIUM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:03 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi Diesel Avangarde

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:01 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:01 ,

OKAZION C-CLASS 250

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:01 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:00 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:00 ,

Shiten BLETË

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:59 ,

MERCEDES BENZ C300 OKAZION

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:59 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:56 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për benz c class ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej benz c class ne Shitje


Eksploro njoftimet për benz c class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko benz c class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë benz c class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për benz c class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime benz c class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione