Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X model | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 19
Jaguar , 7
Audi , 6
Toyota , 3
Ford , 3
Nissan , 2
Škoda , 2
Kia , 1
Peugeot , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X model,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj X model Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:27 Makina , Durrës

❌TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 NAFTE - 2010 - MANUALE - 4 X 4 ❌

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 Makina , Durrës

❌FORD KUGA 2.0 NAFTE - MODEL 2010 - KAMBIO MANUALE -4 X 4 ❌

8 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina , Korçë

❌SHITET C280 V6 *AVANTGARDE*/AUTOMAT/219.000KM❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:11 Makina , Korçë

Mercedes-Benz CLS 320 CDI AMG LINE FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

❌Mercedes Benz S580 Hybrid Maybach❌

189 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:55 Makina , Durrës

Mercedes E350 Bluetec 2014 SuperGjendje

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 Makina , Durrës

❌ TOYOTA RAV 4 - 2.2 NAFTE - MODEL 2009 - KAMBIO MANUALE ❌

7 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 11:48 Makina , Durrës

❌Mercedes Benz S 580 Hybrid(Look Maybach)❌

190 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 15:35 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 21:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 280

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Shitet Golf VII Variant ne supergjendje superfull me dogane

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Nën 18:20 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI CROSS HIGHLINE FULL OPTION INDIVIDUAL -07

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:17 Makina , Tiranë

Bmw 528Xi Benzine+Gaz Full Opsion

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:21 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
21 Sht 21:54 Dyqani Makina , Tiranë

ID.6 X 2022 PRO 617km No sunroof

43 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 17:24 Makina , Shkodër

JAGUAR X Type 3.0 V6 Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 19:17 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 11:34 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz C200 EVO Automat

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 09:13 Dyqani Makina , Kavajë

Bmw M 440d biturbo diesel

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 12:40 Makina , Tiranë

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:14 Makina , Tiranë

Mercedez Benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 22:29 Makina , Durrës

SHITET OSE NDERROHET BMW 535I SPORT MODEL AMERIKAN

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 09:36 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 20:31 Makina , Korçë

OKAZION C200 KOMPRESOR BENZIN + GAZ MODEL 2005����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 16:43 Makina , Durrës

Okazion S550

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:30 Makina , Tiranë

Nissan X-Trial Rogue , Benzin-Gaz

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:43 Makina , Kurbin

#Vw battle 1.9 nafte#

2 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:24 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5 3.5 biturbo X-Driver

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 19:27 Makina , Durrës

Yaris2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 19:09 Makina , Tiranë

Shitet Passat B6

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 03:28 Makina , Tiranë

shitet bmw x5 x drive 35d pa taks luksi

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 19:32 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 17:54 Makina , Tiranë

Shitet passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 18:54 Makina , Tiranë

Shitet passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 16:19 Makina , Tiranë

♦️Bmw X-drive 750!!!♦️OKAZION!!!♦️

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X model | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X model X model

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione