Volswagen Passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 3
BMW , 1
Ford , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volswagen Passat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volswagen Passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:42
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:42 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:16 ,

Volswagen Passat 2015 Diesel 92km origjinale

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:40 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:39 Dyqani ,

Shitet Toyota Landcruiser Automat Benzine

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:39 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 14:39 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:38 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 10:21 ,

Volswagen Passat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:13 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 13:46 ,

Mercedes Benz C220 Avantgarde 2007

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:39 ,

Mercedes Benz C220/Avantgarde

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:34 ,

Pasat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 00:26 ,

Passat

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 11:15 ,

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 TDI

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 22:54 ,

Passat

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 14:08 ,

Passat Portobagazh 1.9 TDI

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:34 ,

Shitet Volswagen Passat 2010 Automatik 2.0 Naft Portobagazh

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:22 ,

Volswagen Passat

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 16:46 ,

volswagen passat 1.9 tdi 98 me portobagazh

1 900 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 19:04 ,

VW Volswagen Passat 1.9 T DI 2001 SHITET NDERROHET

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 22:38 ,

VW Volswagen Passat

45 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 21:03 ,

Shitet ose nderrohet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 08:57 ,

Volswagen Passat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 18:41 ,

Volswagen 1.9 Automat

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 09:14 ,

Volswagen Passat CC

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:37 ,

Shitet Passat Jetta TSI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Nën 22:31 ,

VOLSWAGEN PASSAT 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 13:03 ,

Shitet volswagen passat 1500€ OKAZION !

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 18:08 ,

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 02:55 ,

Volswagen Passat

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 20:57 ,

VW Passat dizel

2 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 10:50 ,

Passat paheton

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 15:57 ,

Passat VW VolsWagen

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 16:00 ,

E class Look Amg

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 12:51 ,

VW PASSAT 1.6 NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 09:24 ,

E CLASS 220 CDI

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:42 ,

Audi A3 S-line

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 22:15 ,

Okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:21 ,

Shes VW Volswagen passat

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 17:32 ,

Shes Passatin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 19:51 ,

VW Passat

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 19:20 ,

Volswagen Passat OKAZION

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 10:20 ,

SHITET VOLSWAGEN PASSAT CC 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 09:59 ,

Shitet VW Volswagen Passat

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Gush 09:07 ,

Passat cc

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 20:04 ,

SHITET VW VOLSWAGEN PASSAT KAMJO MANUALE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volswagen Passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione