Subaro | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Subaru , 2
Audi , 1
05 Maj 19:06 ,

Shiten makina okazion

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 19:43 ,

SUBARO OUTBACK

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 22:12 ,

Audi a6 2002 4x4 ( kam dhe makina te tjera)

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:38 ,

Subaru Forester benzin+gaz

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim