Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter 2008 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 3
Fiat , 3
Audi , 3
Opel , 2
Nissan , 1
MINI , 1
BMW , 1
Seat , 1
Jaguar , 1
Smart , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 2008,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 2008 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 13:03
Linku:
Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:15 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:27 Makina , Fier

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Makina , Kukës

C220 2007-2008

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

SPRINTER 20 VENE 518 V6 FULL OPSJON VIT 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte Auris Viti 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 09:08 Makina , Tiranë

Okazion ❌ AUDI A3 SPORTBACK S-LINE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 21:23 Makina , Tiranë

SHES SPRINTER VIP BUSS 518 XXXL VITI 2008

20 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 13:50 Makina , Durrës

Shitet Okazion Furgon Sprinter 2008 Fugon

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Sprinter okazion

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 09:35 Makina , Tiranë

SPRINTER

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 21:38 Makina , Lushnjë

����Sprinter 211����

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 13:03 Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 21:36 Makina , Tiranë

Seat altea 1.9 sapoardhur kontakt ne wp

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:50 Makina , Tiranë

SHES SPRINTER XXXL 518 V6 FULL OPSJON VITI 2008

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:55 Makina , Gjirokastër

Shitet sprinter v6 XL 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:58 Makina , Tiranë

SHES SPRINTER VIP BUSS 518 XXXL VITI 2008

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 09:40 Makina , Tiranë

Sprinter 313

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 21:45 Makina , Tiranë

Opel corsa

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 18:31 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet me makine pune

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 23:52 Makina , Tiranë

shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 22:42 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 2008(luk 2016)

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 21:31 Makina , Shkodër

sprinter

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 14:08 Makina , Elbasan

SHITET SPRINTER 313 CDI 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 09:51 Dyqani Makina , Korçë

MERCEDES VİANO 2008.CDİ 2.2.VİP OTOMATİK 24.500 €

24 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 15:27 Makina , Durrës

MERCEDES SPRINTER 418 CDI. FRIGORIFER KASHON

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 13:59 Dyqani Makina , Korçë

TOYOTA HİLUX-2008-4X4 PİKAP MANUEL OGAZİON

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:29 Makina , Tiranë

Shitet Opel Corsa D 1.3 Cdti 6 marsha

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 15:29 Makina , Fier

Shitet sprinter 313 frigorifer

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 10:58 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT VITI 2008 ME 7 VENDE

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 15:31 Dyqani Makina , Korçë

TOYOTA HİLUX-2008-4X4 Hİ-CRUİSER 12.500€

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 14:38 Makina , Durrës

Mercedes Benz Sprinter per Mallra Kamio Automat -2008

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 19:48 Makina , Krujë

Shitet furgon Sprinter

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:31 Makina , Durrës

Sprinter 2008 315 modeli 220 nafte

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:25 Makina , Durrës

Sprinter 2008 315 modeli 220 nafte kondisjoner

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:29 Makina , Korçë

Mercedes-Benz SPRINTER 311 CDI -

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:00 Makina , Elbasan

����MERCEDES BENZ C-CLASS 220 CDI-2008 AUTOMAT����

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 11:15 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz E320 CDI EVO Automat ✅

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 10:24 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz Sprinter 518

2 200 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 15:28 Makina , Fier

Sprinter

08 Maj 10:54 Makina , Tropojë

Fugon malli

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 18:29 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Sprinter

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 11:11 Makina , Durrës

Mercedez Sprinter Frigorifero 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 14:51 Makina , Tiranë

Shitet sprinter

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 19:36 Makina , Tiranë

Shitet okazjon

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 15:06 Makina , Tiranë

Shitet furgon sprinter

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 22:53 Makina , Tiranë

Shitet Sprinter

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 2008 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione