Sab | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sab,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sab Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:08 Dyqani ,

Sab... benzin gaz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 14:07 ,

Sab 1.9 nafte automatik OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 22:59 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 21:02 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 12:08 ,

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 18:54 ,

Sab

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 13:45 ,

Sab

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 08:57 ,

SAB 1.9 NAFTE VITI 06 AUTOMAT

4 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 14:51 ,

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 21:56 ,

shiten ML 2010 OPEL 2012 SAB 2006

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 06:38 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 00:36 ,

Miri

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 16:30 ,

Saab sport 2.2 diesel i2004

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 11:54 ,

shitet saab 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Gush 12:09 ,

Shes sab 1.9 Dizel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:31 ,

AUTO MONI.GOLF.5.1.9TDI2005.ME DOGANE.FLM U SHIT.

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 22:04 ,

Shitet makina sab 900

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 21:24 ,

Sab 900

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 12:17 ,

Sab 95

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:29 ,

Sab 2.2 Naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:09 ,

Saab 900

180 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 19:30 ,

SAB 9-3

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:54 ,

Sab me dogan te paguar

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 15:00 ,

SAAB 9-3 benzin -99

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 17:13 ,

Saab 2003 -03

3 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sab | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Sab Sab Sab Sab Sab Sabiatrice

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione