SHEVROLET | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Chevrolet , 14
14 Tet 14:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet SHEVROLET KALOS �� 193.000 Lekë

193 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:52 ,

Shevrolet Aveo 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 12:00 ,

Shevrolet

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Tet 19:25 ,

Shitet Shevrolet Captiva Automatik

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 14:34 Dyqani ,

Shitet SHEVROLET KALOS �� 193.000 Lekë

193 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:16 ,

SHEVROLET CAMARO SS

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Shk 19:05 ,

Shitet shevrolet gaz benzine

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 08:52 ,

Shevrolet benzin_gaz shitet ose nderohet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 14:45 ,

Chevrolet Cativa dizel

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 16:43 ,

Shevrolet-Captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 14:44 ,

Okazion Shevrolet Cruze 2.0 turbodizel ltz tdci

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 13:40 ,

Okazion shevrolet captiva

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 17:21 ,

Shitet Makine Shevrolet Kalos

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 18:49 ,

ESHTE SHITUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 14:50 ,

Chevrolet Spark -05

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim