Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Papaq - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 8
Fiat , 5
BMW , 3
Ford , 3
Nissan , 2
Citroën , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
MINI , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Papaq,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Papaq Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 19:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 M40d

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:18 Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

FORD ECOSPORT 1.0 BENZIN 2020 SUPER GJENDJE

12 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 12:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4 BENZINE MANUAL VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Pri 11:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMAT!! BENZINE 2.2 ME TE GJITHA LETRAT E SA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

M/BENZ EVO 220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008 ME DOKUMENTA NE SUPE

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW GOLF V BENZINE 1.6 MANUAL VITI 2008 ME LETRA TE PAGUARA

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Durrës

KIA SORENTO AUTOMATIKE NAFTE 4X4 VITI 2005 ME DOKUMENTA NE S

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

VW GOLF 6 + NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2011 ME DOGANE NE SUPER G

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 23:27 Auto sallon Makina  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Durrës

RANGE ROVER SPORT 3.6 V8 AUTOMATIKE! VITI 2008 E SAPO TAKSUA

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Pri 11:00 Makina  ·  Tiranë

KERKOJ

21 Sht 07:47 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Fier

CITROEN C5 2.0 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 07:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 07:46 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kavajë

Q5 2014 3.0 TDI 4x4 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

GOLF 7 GTI 2.0 BENZIN 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 07:44 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:43 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 07:42 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

BENZ C300 2013 4MATIC FULL OPSION

11 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:42 Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

VW JETTA 2.5 BENZIN/GAZ 2012 SUPER GJENDJE

8 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 GTI FABRIKE

7 900 EUR

16 Sht 13:34 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

BMW GT 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

11 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 19:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 4x4 FULL OPSION

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 09:04 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 09:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

BENZ C300 2014 4MATIC FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 09:52 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

36 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 1.6 NAFT 2014 FULL OPSION

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 22:12 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet,Makina FIAT

2 800 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 22:51 Makina  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Tiranë

Shitet Peugot 2008 Viti 2014

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 22:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet VW Polo 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:42 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

SHITET MINICOOPER SD COUNTRYMAN 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 22:42 Makina  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Tiranë

Shitet Fiat Tipo 1.6 Benzin 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 18:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Viti 2015 3.0 TDI

25 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 18:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito V220 2017 4x4

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 18:45 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shitet Skoda Octavia 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 18:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet Audi A6 S Line 2011

16 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet VW Passat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 13:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

SHITET FORD FOCUS 1.6 2018

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 13:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:01 Makina  ·  Lifan  ·  Xuanlang  ·  Tiranë

Shitet Motorr 125cc

800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 16:51 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Berat

Shes- nderroj fiat panda 4×4 me papaq me letra

1 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 16:32 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Berat

Shes-nderroj panda 4×4

1 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 08:35 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.0 benzin+gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 11:48 Makina  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Durrës

shitet +nderrohet

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 16:15 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Krujë

super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Papaq | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione