Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

P - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 73
BMW , 45
Land Rover , 24
Ford , 20
Opel , 15
Jeep , 15
Nissan , 10
Fiat , 10
Toyota , 6
Peugeot , 6
Smart , 6
Citroën , 5
Volvo , 5
Renault , 4
Škoda , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Infiniti , 2
Porsche , 2
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Aixam , 1
Chevrolet , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe P,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj P Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:26 Makina , Tiranë

VW CADY MAX FRIGORIFER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:33 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

30 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:02 Makina , Lezhë

Suzuki 4x4

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:36 Makina , Tiranë

BMW 535iXDrive TwinTurbo (F10) 160000KM

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:33 Makina , Tiranë

Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Sdv8 Autobiography 8G troni

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:31 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 Tdi Bi-Turbo 350 Hp Quattro Matrix Fulll option

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 Makina , Tiranë

Land Rover Range Rover Sport 3.6 Sdv8 Autobiography Black

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:32 Makina , Tiranë

Land Rover RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 s line super gjendje

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

audi a4 super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

!okazion! a4 super gjendje

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 22:20 Makina , Shkodër

Mercedes c 220 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 18:58 Makina , Tiranë

jeep grand xheroke 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 15:30 Makina , Durrës

Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid PHEV 2.0

15 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:34 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit Facelift 3.0 diesel, fulllll

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 19:03 Makina , Tiranë

Jeep Grand cherokee Olerland Limitet, 3.0 Diesel, full optio

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 19:02 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue Autobiography 4.4 Diesel

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 18:59 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Black&White 2.0 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 18:48 Makina , Tiranë

BMW X3 X-Drive X-Line 2.0 Diesel, Full options

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 18:44 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 18:40 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL (X-Trailer) 2.5 Benzin-Gaz

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 18:34 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3,0 Diesel, Fulllll

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:25 Makina , Tiranë

Jaguar XF Portofoljo Sport 3.0 Diesel Biturbo 8G tronic

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 18:18 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Summit 3.0 Diesel, super full

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:04 Makina , Durrës

SHITET OKAZIONNNN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 12:40 Makina , Durrës

Mercedes

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Sht 09:17 Makina , Tiranë

Nissan Rogue X-Trail

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 02:58 Makina , Korçë

E60 530d ne shitje

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

!!OKAZION!! audi a4 2.0 tdi s line super gjendje

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

!!okazion!! a4 2.0 tdi s line super gjendje

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 15:14 Makina , Tiranë

audi a4 s line super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj P | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Plug në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Passat në kategorinë Makina
  • polo në kategorinë Makina
  • Pa letra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Passat në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 280 | ML-Class
  • passat në kategorinë Automjete
  • polo në kategorinë Makina | Opel | Tigra
  • Passat në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Passat në kategorinë Pjesë këmbimi
  • passat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione