Mercedes c class ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al

Mercedes-Benz , 4765
Audi , 130
Ford , 116
BMW , 87
Toyota , 58
Fiat , 41
Opel , 38
Renault , 20
Peugeot , 19
Smart , 17
Citroën , 16
Nissan , 15
Land Rover , 15
Mitsubishi , 13
Volvo , 12
Seat , 9
MINI , 8
Hyundai , 8
Lancia , 8
Mazda , 7
Jeep , 7
Porsche , 7
Honda , 6
Ssangyong , 5
Chevrolet , 5
Škoda , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Acura , 3
Jaguar , 3
Saab , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Gjej Mercedes c class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes c class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Mercedes c class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Mercedes c class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 10:31
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 18:19
Linku:
,

Mercedes C-Class

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:47
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 12:23 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:21 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mercedes-Benz C300 4MATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:21 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

BMW 520i SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:17 ,

C class sport edition

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Mercedes c 220 automat..Letrat per 1 vit

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:16
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:11 ,

Shitet Mercedes C Class 203 Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:05 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 ,

MERCEDES C 220 CDI /AVANTGARDE-AUTOMATIK /GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

Mercedes Benz c class 270 automatic

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Mercedes-Benz C-class 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

C-CLASS 220CDI / 2013 / FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 ,

BMW Seria 3 Super gjendje Viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:56 ,

Mercedes Benz C300 4matic gaz benzin 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:55 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2009

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:53 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:53 ,

‼️OKAZION‼️ Fiat 500 Paroramik 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:52 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Dyqani ,

Mercedes-benz C300 Look AMG sapo ardhur nga canada

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:49 ,

OKAZION,Mercedes c class 2005 benzine/gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Mercedes c class 2005 automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:43 ,

Shitet smart 600 AUTOMAT I PADISKUTUSHEM 0693585393

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:43 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:43 ,

❌Mercedes-Benz C-Class 200 (EVO)❌

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:43 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:42 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -05

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:42 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes c class ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes c class ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes c class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes c class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes c class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes c class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes c class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione