Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Katerfenersh - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2
Fiat , 2
BMW , 1
Ford , 1
Jaguar , 1
MG , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Katerfenersh,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Katerfenersh Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

Katerfenersh W210 E Clas 270 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 22:39 Makina , Vlorë

E clas 220 cdi automat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 07:58 Makina , Tiranë

E class W 210 katerfenersh

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:55 Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Pri 22:22 Makina , Durrës

Shitet benz 220

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 18:41 Makina , Tiranë

Mercedez Benz E220 CDI AUTOMAT����

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 02:24 Makina , Shkodër

Katerfenersh

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Mar 02:24 Makina , Shkodër

Katerfenersh

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Mar 21:11 Makina , Durrës

shitet benz 220 katerfenersh

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:01 Makina , Durrës

Katerfenersh

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Shk 13:48 Makina , Tiranë

Mercedes benc katerfenersh 270 avangard

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:36 Makina , Durrës

shitet benz 220 katerfenersh

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 20:44 Makina , Durrës

shitet e clas benz 220 katerfenersh

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 07:44 Makina , Durrës

shitet benz 220 katerfenersh

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 12:21 Makina , Vlorë

shitet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 11:50 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes E class 200 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 20:35 Makina , Tiranë

Mercedes-benz w210

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Gjendje: I ri
23 Sht 19:02 Makina , Durrës

Shitet katerfenersh 2.5 I thjesht pa turbo

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 18:56 Makina , Durrës

W210 ne shitje

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 18:20 Makina , Durrës

W210 ne shitje

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 17:38 Makina , Tiranë

Golf

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 16:36 Makina , Tiranë

Golf

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 10:51 Makina , Berat

Kerkoi E220 2001 Automat

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 22:07 Makina , Durrës

Benz katerfenersh Automat 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 17:27 Makina , Durrës

Shitet katerfenersh automat motorr 200 nafte

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 13:14 Makina , Durrës

W210 ne shitje

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 21:44 Makina , Durrës

W210 E200 automat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 16:57 Makina , Durrës

W210 E200

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 06:39 Makina , Lezhë

Mercendes Benz E220 Automat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:30 Makina , Tiranë

Mercendes Benz E220

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:27 Makina , Pukë

Shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 17:05 Makina , Tiranë

Okazion e class

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 18:21 Makina , Shkodër

1lek

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 22:43 Makina , Tiranë

Mundesi nderrimi me katerfenersh

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 15:34 Makina , Tiranë

W210 e300

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 05:01 Makina , Shkodër

shitet

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:58 Makina , Shkodër

E class katerfenersh

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 23:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w210 Katerfenersh

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 00:14 Dyqani Makina , Shkodër

E class katerfenersh 220 cdi

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 11:16 Makina , Tiranë

E class 320 katerfenersh perfekt

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 08:48 Makina , Krujë

Shitet Katerfenersh 220 nafte

2 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 19:18 Makina , Shkodër

katerfenersh

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 12:49 Makina , Berat

Mercedes Benz katerfenersh portobagazh me letra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:24 Makina , Fier

Bez

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 21:00 Makina , Tiranë

Katerfenersh 1000€

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 18:26 Makina , Pogradec

Katerfenersh

1 000 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 12:37 Makina , Lezhë

Shitet katerfenersh

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 19:00 Makina , Krujë

Katerfenersh "W210"

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:09 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C 220 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 13:28 Makina , Durrës

Shitet drrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Katerfenersh | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione