Iveko | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 29
Acura , 7
Infiniti , 5
Aixam , 1
Buick , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Isuzu , 1
KTM , 1
Ligier , 1
Renault , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iveko , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iveko Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 16:18 ,

iveko

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 11:30 Dyqani ,

Shitet mikrobuz Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 10:38 ,

Passat 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 23:16 ,

Iveko

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 09:10 ,

Iveko

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 08:46 ,

Fiat iveko

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 12:38 ,

Furgon iveko per pjes

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 22:39 ,

Shitete kamiocine ne gjendje supere

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Korr 18:07 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:08 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 08:50 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 11:50 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:42 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:12 ,

Shitet furgon Iveko viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:19 ,

Iveko daily viti 99

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 15:07 ,

Autobot Mercedes Man Iveko Volvo bot

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
21 Shk 19:08 ,

Kontinier

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 11:08 ,

Iveko

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 21:46 ,

Kamjon IVEKO OKAZION

6 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 19:07 ,

Autobus Iveko

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Nën 08:18 ,

Autobuze

17 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 08:05 ,

Karrotrec Iveko Dayly

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 23:27 ,

shitet fugon mallrash *OKAZION*

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 13:26 ,

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 14:39 ,

Iveko

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 09:55 ,

iveko 18 v dailu motor 2.9 vitit 2008 me dogan

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 22:16 ,

Iveko fiat fugon

3 000 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 20:12 ,

Autobus Iveko

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Korr 06:45 ,

Shitet iveco

3 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 16:24 ,

iveko daily me dogan te pagume vitit 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 20:44 ,

Shitet Autobus Iveko

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 09:48 ,

ATOBUS IVEKO

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 14:53 ,

Iveko

10 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 08:46 ,

Shitet kamjocin iveko

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 08:38 ,

Shitet iveko kamjocin

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 09:43 ,

iveko daylli i importuar mga zvicrra

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 18:11 ,

iveko

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 19:06 ,

iveko e vitit 2008 me dogan te pagume

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 07:54 ,

IVOKO DAILY KARROTRC 3.5 TON

11 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 15:41 ,

Iveko frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 12:14 ,

Iveko

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 12:59 ,

Iveco daily 2.8 turbo dizel

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:35 ,

Iveco

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:29 ,

Shitet autobuzi

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 10:30 ,

Autobuz iveko 20 vende me kondicioner

10 899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 21:04 ,

iveko daily

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 13:34 ,

Shitet Iveko bus viti 2007 23+1 vende

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Nën 07:19 ,

kondioner

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 15:19 ,

Shitet fugon iveko.

500 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iveko | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione