GMC viti 2009 benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 1
12 Qer 19:06 Dyqani ,

Shitet Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim