Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

C class 2004 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 20
Toyota , 10
Opel , 8
BMW , 7
Audi , 7
Renault , 3
Nissan , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Smart , 2
BAIC , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 2004,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C class 2004 All | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 09:58 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 19 me goma

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 09:49 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 09:48 Makina , Fier

✅4500€✅AUTOMAT✅

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 09:46 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Manuale / Evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:09 Makina , Tiranë

C 220 cdi automat

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 08:58 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:08 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 Blue TDI DSG SCR Comfortline

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Today 06:19 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C CLASS 180 KOMPRESSOR 2005 AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:13 Makina , Shkodër

C CLASS AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:02 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w212

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Yesterday 19:02 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 18:55 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Yesterday 16:31 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Yesterday 13:12 Makina , Tiranë

Shitet c class benzin gaz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:45 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 00:34 Makina , Tiranë

Okazion C220 2009 Full Options

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Yesterday 00:30 Makina , Dibër

Okazion C220 2009 Full Options

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 20:37 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 09:49 Makina , Tiranë

EVO 2.4 BENZIN/GAZ

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 19:29 Makina , Tiranë

GOLF 5 BENZINE GAZ

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 17:58 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Renault Captur Nafte Automatike 80.000 km

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Jan 09:53 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 21:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 Kompressor Avantgarde Automat ����✅

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:34 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Fiat Panda 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 14:07 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser GX❌❌❌ OKAZION❌❌❌

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:07 Makina , Tiranë

❌❌❌Landcruiser OKAZION❌❌❌

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 14:56 Makina , Tiranë

Bmw X5 3.0d Nafte Limited Edition -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 13:29 Makina , Tiranë

C klas EVO 220

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:21 Makina , Tiranë

C class EVO automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:14 Makina , Durrës

Mercedes benz c class 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 09:41 Makina , Durrës

SHITET

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Jan 05:55 Makina , Dibër

Mercedes C250 2011 benzine/gaz 4matic

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 02:52 Makina , Tiranë

Mercedes C250 2011 benzine/gaz 4matic

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:47 Makina , Tiranë

C CLASS W203 Mercedes Benz

3 700 EUR Price Reduced

23 Jan 10:16 Makina , Tiranë

Okazion c class 220

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 19:21 Makina , Tiranë

Shitet 220 nafte automat

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:04 Makina , Korçë

Shitje

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 15:25 Makina , Tiranë

SHITET MERDES BENZ - C CLASS C220 EVO W203 (2004)

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 21:53 Makina , Tiranë

Okazion mercedes c class 200 cdi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 17:49 Makina , Tiranë

Okazion range rover sport 3mish naft

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 19:52 Makina , Elbasan

shitet per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 21:26 Makina , Elbasan

Shitet mjeti

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 23:57 Makina , Tiranë

Shitet w203

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 10:30 Makina , Kucovë

Shitet C Class 200 cc motorr evo

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:21 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 18:23 Makina , Tiranë

C class

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 18:17 Makina , Tiranë

C class

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 15:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 21:30 Makina , Durrës

mercedes 220

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 00:13 Makina , Elbasan

c class

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 2004 | All | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information