Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C 220 clas 2000 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220 clas 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C 220 clas 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Sht 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 21:43 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.2

11 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 14:20 Makina , Korçë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:23 Makina , Lushnjë

220 cdi viti 2000 Kambio automat tim tronik +-

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 16:11 Makina , Tiranë

vetem shitet

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 17:19 Makina , Lezhë

Shitet c clas 220 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:20 Makina , Elbasan

Benz

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 17:57 Makina , Kavajë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 17:45 Makina , Tiranë

c clas 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 13:33 Makina , Tiranë

C clas

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 00:38 Makina , Korçë

Mercedes benz c clas 220 viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 20:35 Makina , Tiranë

C 220 automat

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:17 Makina , Fier

U SHITE FLM MERRJEP.AL

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 22:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Clas 220 Automat 2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:25 Makina , Fier

Shitet C clas 220 full option

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 18:42 Makina , Lezhë

shitet

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Jan 20:06 Makina , Kurbin

Shitet Mercedes Benz C Clas 220 ne super gjendje .

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 07:12 Makina , Pogradec

Mercedez benz c220 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 21:44 Makina , Durrës

Mercedes 220 CDI

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 11:52 Makina , Shkodër

kerkoj mercedes benz der ne 3000€

3 000 EUR

14 Tet 09:47 Makina , Shkodër

Mercedez-Benz. C-Clas

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 21:03 Makina , Shkodër

C-Clas 220 Mercedez-Benz

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 12:44 Makina , Tiranë

shitet makina

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:34 Makina , Durrës

c clas 220 shitet ose nderrohet me fugon mallrash

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 17:58 Makina , Kavajë

MERCEDES C220 CDI AUTOMAT ViTi 2000

2 500 EUR

05 Tet 17:26 Makina , Tiranë

Shitet Benz c clas 220

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:53 Makina , Tiranë

Mercedes C220 cdi i sapo ardhur nga

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:45 Makina , Tiranë

Mercedes C220 cdi automat

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 11:48 Makina , Kukës

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 11:34 Makina , Tiranë

Benz C-clas 220 cdi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 18:14 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:53 Makina , Elbasan

shitet mercedes benz c clas 220cdi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 21:03 Makina , Tiranë

U shit flm merr jep...Mercedes 220 -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 02:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz c-clas 2.2CDI

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C Clas 220

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:28 Makina , Elbasan

Makina

4 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 19:39 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Automatik -00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 clas 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione