Bmw m | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1949
Audi , 22
Ford , 10
Fiat , 9
Opel , 7
Volvo , 4
Porsche , 4
Toyota , 3
Ssangyong , 3
Citroën , 2
Smart , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw m,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw m Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:45 ,

Citroen C3 viti 2007

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:44 ,

Shitet BMW 745 D lungo pa takse luksi

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 ,

BMW X5 35d NAFT 2010 M-POWER LOOK SUPER FULL OPSION

Historiku i makinës

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Bmw x5 2009 M Sport

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:03 Dyqani ,

BMW X5 3.5XD -M

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

BMW X5 M Package fabrike,35d xDrive,2015,98.000KM,FULL

Historiku i makinës

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:30 ,

Bmw 120d Look M

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 ,

shitet bmw 530d

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:32 ,

Volkswagen touran 1.9 nafte perfekte

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 ,

Bmw seria 1 118 nafte perfekte

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:31 ,

Touran Volkswagen nafte gjendje perfekte

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

Bmw seria 1 nafte Automat perfekte

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 Dyqani ,

Bmw X6 5.0 Benzine -08

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:27 Dyqani ,

Bmw 328 Benzine Automat -12

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Opel Meriva 2005 ME IMPIANT GAZI(ZAVOLI)

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:01 ,

Bmw E60 525 BENZIN+GAZ MUNDSI NDRIM

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Dyqani ,

OKAZION X5 GAS/BENZINE LOOK 2012

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 ,

Bmw 530MPacket 2018

Historiku i makinës

33 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:50 ,

Shitet ose nderohet bmw 530 benzine gaz

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

BMW 528 I M viti 2010 Gaz-Benzin.

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:36 ,

Shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

BMW X6 M PERFORMANCE 2012

Historiku i makinës

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:02 ,

BMW X5 M-Packet

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

OKAZIONE����Mercedes benz w169 A180 CDI -05

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 ,

BMW seria 3 me portobagazh

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:08 ,

Bmw 550i, V8, 375hp, (mundesi gazi 100%)

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Mercedes-Benz C220/Avantgarde

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Bmw seria 5 525d look m okazion

Historiku i makinës

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

bmw 520 f10

Historiku i makinës

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Dyqani ,

Shitet BMW X6 M

Historiku i makinës

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:42 ,

320D e90 m3

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:20 ,

BMW 2.0 NAFTE M SAPO TARGUAR 2009

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw m | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione