Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzine - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 5179
Mercedes-Benz , 4356
Ford , 2581
Opel , 2226
Fiat , 1970
Audi , 1920
Toyota , 1321
Smart , 1281
BMW , 1250
Renault , 1205
Peugeot , 983
Nissan , 668
Citroën , 654
Volvo , 514
Seat , 475
Škoda , 349
Hyundai , 321
MINI , 299
Chevrolet , 276
Porsche , 276
Lancia , 237
Suzuki , 236
Honda , 220
Mazda , 200
Mitsubishi , 184
Jeep , 166
Alfa Romeo , 153
Land Rover , 151
Kia , 131
Jaguar , 116
Daihatsu , 113
Chrysler , 81
Daewoo , 75
Dacia , 40
Rover , 39
Subaru , 37
Dodge , 35
Lincoln , 33
Cadillac , 29
Hummer , 26
Saab , 23
GMC , 17
Great Wall , 16
Lexus , 16
Ssangyong , 14
Maserati , 12
MG , 9
Piaggio , 9
Infiniti , 8
Lada , 5
Acura , 5
Corvette , 4
Tata , 4
Buick , 3
Alpina , 3
Pontiac , 3
Zastava , 2
Bentley , 2
KTM , 2
TVR , 1
Plymouth , 1
Proton , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzine,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 01:53
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

Bmw X5 xDrive30i Panoramik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 01:53
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Vw Jetta 2.0L Benzine automatike

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:45
Linku:
Makina , Tiranë

2015 Mercedes Benz S550 Coupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:43
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive ( M SPORT ) 2014 SAFETY PACKAGE FULL!!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 13:31
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S63 Amg L

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:52 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:51 Makina , Korçë

Porsche Cayenne 3.2 GAZ+BENZINE Automatike 2005 LooK 2010 GT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina , Fier

Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:48 Makina , Shkodër

Mercedes S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012 Viti 2

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:42 Makina , Tiranë

Mercedes C Coupe Automat ☎️0686631006☎️

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:33 Makina , Durrës

C Class 250 1.8 Benzine Turbocharged -12

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 Makina , Tiranë

FORD FUSION

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:33 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:12 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:03 Makina , Tiranë

Volvo xc 60 viti 2023

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:54 Makina , Tiranë

Smart For Two cabrio 700

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

okazion

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 f10 OKAZION

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37 Makina , Elbasan

opel astra g

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:36 Makina , Lushnjë

SHITET BMW 528i

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

Shitet Nderohet.km Amg

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC-11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:29 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Okazion BMW Z4 (krah anglez)-2012-manuale-2.5 benzin.

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:24 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN 3.0 ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:24 Makina , Fier

AUDI Q5 S LINE VITI 2013 BENZIN

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:24 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:05 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE-GAZ -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

HUMMER H2- PICKUP -06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Audi SQ7 viti 2017

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 Makina , Tiranë

Shitet Nderohet full okazion

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLE 350 FULL OPTIONS

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:17 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz S500 Lungo presidencial sapo ardhur nga Zvicra

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 Makina , Durrës

Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013 Me letra 1 vite

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:08 Makina , Durrës

Shitet 1.6 Benzine Automatic 2009 Me letra

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:59
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes C180 kompressor Automat 08 nga ZVICRA ❌����❌

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

MINI COOPER 1.6 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione