Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz portobagazh - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1232
Ford , 28
Audi , 8
Toyota , 6
Opel , 6
Mazda , 3
BMW , 3
Peugeot , 3
Nissan , 2
Renault , 2
Škoda , 1
Fiat , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz portobagazh,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz portobagazh Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 13:52
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E-Class W212

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:44 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:32 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz W203 220D Automatic

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W204

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

MERCEDES C CLASS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz [W203] me portobagazh

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 23:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Okazion mercedes benz w 202 c class 220 cdi manuale nafte

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

SHITET BENZ C-CLASS W203

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 13:52
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E-Class W212

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Shitet Benz W203 Viti 2006 --- 3700 Euro

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 16:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

W 203 Mercedes Benz

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Qer 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Nderrohet Mercedes Benz C300 4Matic look amg

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
09 Qer 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz C 220 W204 - Diesel 2008 Advanguard

6 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
06 Qer 21:13 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lezhë

Mercedes-Benz E280 Portobagazh

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Qer 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION BENZ C200 viti 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 15:45 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 01:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI NAFTE MANUALE PORTOBAGAZH

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 17:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lushnjë

BENZ E200 NAFTE 2010 AUTOMAT PORTOBAGAZH

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz w204

5 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje 10/10

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 02:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitur flm merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 02:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0GTD NAFT Super gjendje gatshme per cdo prov

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz Portobagazh

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

W203 Mercedes-Benz C Class C220

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 16:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

c220 cupe

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

okazionn

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 13:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez benz w204

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

Shitet Mercedez Benz E Class 250 1994 Portobagazh

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

‼️u shit‼️Mercedes benz c class//2010//220 naft//portobagazh

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 23:23 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga motorr kambio garanci Automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 23:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0 GTD AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 5 gtd 2.0 manual super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

Mercedes Benz 250 manual

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Mercedes Benz C class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

BENZINE GAS BENZ PORTOBAGAZH

4 000 EUR

27 Pri 13:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kucovë

BENZINE GAS BENZ PORTOBAGAZH

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 17:29 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13400 euro i diskutueshem

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz portobagazh | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione