Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c class.220 viti 2001 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c class.220 viti 2001,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz c class.220 viti 2001 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Tet 17:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 10:52 Makina , Lezhë

Okazion- Shitet Benz c class 220 viti 2001

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 22:47 Makina , Tiranë

Mersedes benz c class 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 19:49 Makina , Tiranë

Shitet benzi c class

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 00:24 Makina , Tiranë

c class 220

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:28 Makina , Elbasan

C CLASS 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:39 Makina , Elbasan

C Class 220 2001 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:01 Makina , Elbasan

Mercedes benz C-Class 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:31 Makina , Elbasan

Mercedes benz C-Class 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:50 Makina , Krujë

Mercedes Benz c class 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 17:57 Makina , Shkodër

Mercedes benz c class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 19:56 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class 220 2400 euro (I DISKUTUESHEM)

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 19:10 Makina , Elbasan

C class 220

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 12:02 Makina , Sarandë

Mercedes Benz C-class 220

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 14:57 Makina , Tiranë

Benz c class 220 nafte super gjendje

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 14:27 Makina , Tiranë

Benc cdi 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 20:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:04 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C - Class 220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 21:57 Makina , Fier

Mercedez benz C class

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 09:52 Makina , Tiranë

C class 220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 13:56 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 3200€ i Diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 08:55 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C class 220

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:02 Makina , Elbasan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:55 Makina , Fier

Mercedes benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 11:48 Makina , Tiranë

shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:17 Makina , Tiranë

C CLASS 220 CDI AVANTGARDE

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 23:43 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C-Class 220

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 17:12 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 16:40 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 15:00 Makina , Vlorë

OKAZION Mercedes Benz C 220

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 12:36 Makina , Durrës

Mercedes Benz C class 220 CDI/Mundesi nderrimi

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 12:06 Makina , Tiranë

Mercedez Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 16:19 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz, C Class, 220 CDI, Viti 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:16 Makina , Shkodër

C class 220

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 22:20 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Benz C220 2001 Automatik

3 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:22 Makina , Krujë

Mercedez - Benc C-class 220

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 14:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 220 Avangard (Manual)Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 18:19 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 203

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 16:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 18:01 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 21:49 Makina , Tiranë

Shitet w203 c220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:39 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 CDI Automatic LOOK 2005

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2001 LOOK 2005

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 06:54 Makina , Korçë

M-Benz 203

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 13:21 Makina , Elbasan

Mercedes

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:49 Makina , Vlorë

Benz C Class 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:52 Makina , Tiranë

C class 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 11:51 Makina , Tiranë

C Class 220 - 3800€

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 19:45 Makina , Tiranë

Okazion Benz C class 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 13:06 Makina , Tiranë

C Class 220 CDI AVANTGARDE NAFTE (AUT) EURO 5

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c class.220 viti 2001 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione