Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c class portobagazh | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 1
BMW , 1
Škoda , 1
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c class portobagazh,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz c class portobagazh Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:32 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:41 Makina , Tiranë

Super okazion Audi A4

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 07:22 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 09:46 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 07:25 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 12:42 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz w203 c220 viti 2007

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 20:37 Makina , Vlorë

Shitet mercedes benz c class 220 me portobagazh

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 20:52 Makina , Tiranë

Shitet - Mercedez Benz Portobagazh

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 12:25 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz(w203) C-220

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 17:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes C Class portobagazh (Elegance)

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 17:12 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes C Class portobagazh (Elegance)

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Qer 05:26 Makina , Kavajë

Shitet dhe nderrohet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 22:06 Makina , Elbasan

Shitet Benz c class2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 06:38 Makina , Tiranë

Mercedes

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:23 Makina , Durrës

Benz - C class 220 cdi portobagazh Super Gjendje

3 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 12:45 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz c class

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 00:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c 200

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 16:53 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz c class 200 portobagazh

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 viti 2006 Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 14:58 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 20:55 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 16:00 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class 220 automatike

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CDI 220

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 09:07 Makina , Berat

Shitet C Class benzin Gaz Kompresor

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 22:01 Makina , Tiranë

Benz C-class 220 me portobagazh ne gjendje te mire

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 16:35 Makina , Durrës

✅Shitet Mercedes Benz C-Class

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 20:51 Makina , Tiranë

����OKAZION MERCEDES-BENZ C-CLASS C 200 2009 AUTOMAT Diesel

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 11:23 Makina , Tiranë

Shitet!! Makine ne gjendje te mire.

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Tet 18:51 Makina , Tiranë

C class 220

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 07:22 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 17:07 Makina , Berat

Mercedes-Benz c-class 220 cdi Elegance

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 08:54 Makina , Tiranë

Mercedes C200 W204

8 000 EUR Çmimi me zbritje

18 Gush 12:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 07:30 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c220

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:48 Makina , Tiranë

Mercedez Benz C-Class 220 EVO

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 09:09 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 11:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:38 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 14:51 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 20:43 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:02 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c203

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 11:10 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 21:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 12:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c200 sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:57 Makina , Tiranë

Shitet Benz C class 220 me portobagazh

190 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 22:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c203 sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 10:19 Makina , Kucovë

Mercedes-Benz C180 KOMPRESOR Viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 12:24 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ-C200

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c class portobagazh | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione