A class 1.6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 5
Audi , 5
Peugeot , 4
Toyota , 1
Opel , 1
BMW , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A class 1.6 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A class 1.6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 22:04 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:09
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:58 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:57 ,

AUDI A1 2013 1.6tdi (SUPER GJENDJE) 140.000 KM (105HP)

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:30 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:41 ,

A class

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:34 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:05 ,

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:37 ,

Audi A8 L

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:37 ,

Hummer H2 6.0 V8 Mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:37 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:36 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:38 Dyqani ,

A-CLASS 160 BENZINE MANUALE VITI 2000 ME TARGA

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:50 ,

C Max

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:15 ,

Mercedes A-class 150 Benzine avandgarde 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 18:30 ,

����SOT OOKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:22 ,

Makina me Qera "GLAUK"

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:21 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:09 ,

A-CLASS 1.6 NAFTE✅ AUTOMATIKE✅ GJENDJA OPTIMALE✅

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:32 ,

MERCEDES BENZ ML320 BLUETECH OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:21 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 12:08 ,

A-CLASS - 1.6 NAFTE - AUTOMATIKE -

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI MANUAL

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 12:26 ,

**OKAZION** Hyundai Accent, (3000EURO I DISKUTUESHME)

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 08:26 ,

Shitet A class 1.6 benzin gaz lungo ne gjendje shum te mir

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:40 ,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 12:35 ,

Mercedes-benz A class

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 14:45 ,

MB A-Class 1.6 i diskutueshem

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 13:03 ,

BMW 525d. Letra tetor 2021

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 10:04 ,

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 20:46 ,

VW GOLF 7 - 1.6 NAFTE - AUTOMAT - 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 08:58 ,

Shitet A-Class / Mercedes-Benz, 1 060 €

1 060 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 11:06 ,

A class

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:58 ,

Shitet Merces-Benz 1.6 Benzin-Gaz viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 17:15 ,

Okazionnnnnnn Shes A-Class 1.6 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 23:59 ,

Shitet A-Class / Mercedes-Benz, Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 20:58 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 15:10 ,

OKAZION!! MERCEDES BENZ A CLASS 1.6 CDI

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 18:50 ,

A class

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:46 ,

A class 160 modeli Elegance

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 09:30 ,

VW Passat 1.6 naft 2010 OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 14:02 ,

shitet A class 1.6. nft super ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:16 ,

Okazion 16.000 €

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Gush 16:25 ,

⚠️♨️okazion A class 1.6 Avangar ⚠️��

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 12:17 ,

⚠️Okazion! ⚠️ A class 1.6 naft Avangart

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 11:49 ,

Benz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 10:41 ,

A Class 2006 ‼️Okazion‼️

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj A class 1.6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione